09.09.2019

Ülemiste keskuse turundust asus juhtima Tiia Nõmm

Ülemiste keskuse turundus- ja kommunikatsioonijuhina asus septembri
alguses tööle Tiia Nõmm, kes viimased
neli aastat töötas Tallink Grupi brändijuhina.

Fotol: Tiia Nõmm. Pildistas: Garrett Stokes

Kaubanduses on põnev aeg ning valdkonna kiire areng ja tarbijate muutuvad ootused nõuavad tugevat ja hea sünergiaga meeskonda. “Ülemiste jaoks on turundus strateegiline valdkond ning mul on väga hea meel meie kauaaegset koostööpartnerit Tiiat oma meeskonnas tervitada,” ütles keskuse tegevjuht Guido Pärnits.

Tiia Nõmm hindab Ülemiste keskust kõrgelt. Tema sõnul on Ülemiste keskuse suurepärane rentnike kooslus, hea asukoht ning aastate jooksul langetatud õiged ärilised otsused see põhjus, miks Ülemistest on saanud klientide poolt eelistatuim ostukeskus. 2016. aastal tunnustati Ülemistet ka Euroopa parima kaubanduskeskuse auhinnaga, mis on Baltikumis ainukordne. ”Mul on suur rõõm ühineda Ülemiste tugeva meeskonnaga ning anda oma panus keskuse arengule kaubandus-meelelahutusvaldkonnas,” lisas ta.

Tiia Nõmm on Ülemiste keskusega seotud alates 2004. aastast, olles Ülemiste toonase reklaamiagentuuri juht ning partner. Samuti vastutas ta Ülemiste brändiuuenduse strateegilise ning loova lahenduse eest 2014. aastal.

Viimased neli aastat töötas ta Tallink Grupi brändijuhina, kus tema töö hõlmas Tallinki, Silja Line’i ning muude grupile kuuluvate kaubamärkide strateegiate loomist ning rakendamise juhtimist Eesti, Soome, Rootsi ja Läti turgudel.

Ülemiste keskus on 2004. aastal avatud perekeskus, kus pakub oma kaupu ja teenuseid enam kui 200 erinevat kauplust ja teeninduskohta. Juunis 2019 avati kaubanduskeskuse uuendatud osa koos Apollo kino, mitmete uute restoranide ja kauplustega. Ülemiste keskuse omanik ja arendaja on Linstow International, mis kuulub Norra päritolu Awilhelmsen Groupile. Linstow tütarfirma Linstow Center Management on Baltimaade juhtiv kinnisvaraarendaja ja operaator, kes opereerib Baltimaades 6 kaubanduskeskust kogupinnaga rohkem kui 329 000 m2.  

Ülemiste keskuse turundus- ja kommunikatsioonijuhi Tiia Nõmmega saab ühendust e-posti aadressil '.replace(/[a-zA-Z]/g, function(c){return String.fromCharCode((c<="Z"?90:122)>=(c=c.charCodeAt(0)+13)?c:c-26);}));

Silja Oja, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt