26.01.2022

Twitter omandas osaluse Httpooli emafirmas

Ligi kümme aastat kestnud partnerluse järel omandas Twitter osaluse maailma suurimas digiplatvorme esindavas meediaettevõttes Aleph Group. Digihiiu liitumine Aleph Groupi aktsiaomanikega tähendab edaspidi ka Httpoolile tugevamat partnerlust Twitteriga.

Gastón Taratuta.

Twitter on esimene Silicon Valley ettevõte, mis liitub Meta, Snapchati, TikToki ja LinkedIni partneri Aleph Groupiga. Viimane ühendab lisaks Eestis tegutsevale Httpoolile ka selliseid ettevõtteid nagu IMS, Wise.Blue ja Ad Dynamo. Kuigi Twitter on Alephi kaubamärkidele toetunud juba üle kümne aasta, langetati partnerluse otsus soovist kaasa aidata Alephi haridusalastele tegevustele, mis on fokusseeritud digitaalse ökosüsteemi arendamisele.

Aleph Groupi asutaja ja tegevjuht Gastón Taratuta avab grupi ambitsioonikaid haridusalaseid eesmärke. „Soovime rohkem kui 50 000 digiprofessionaalile 90 eri riigist pakkuda digitaalse reklaami valdkonnas põhjalikumat haridust ja koolitusi, mille kaudu saab taotleda ka valdkonnapõhiseid sertifikaate. Seekaudu loodame panustada ka uute digivaldkonna töökohtade loomisse ning samal ajal suurendada ka arenevate turgude võimekust,“ kommenteeris Taratuta.

Twitter on terve koostöö vältel jaganud arusaama, et digitaalse hariduse pakkumine igas maailma nurgas on tulevikku vaadates hädavajalik. Twitteri kliendijuht Sarah Personette lisas, et Aleph on Twitteri heaks strateegiliseks partneriks olnud juba aastaid ning ühine nägemus ka hariduslikel teemadel andis partnerluse osas oma tõuke.

„Aleph on meie äritegevust nii müügi- kui ka tehnoloogiapartnerina globaalselt juba mõnda aega toetanud ning kõnealune investeering oli ka ühist tulevikuvaadet jagades meie koostöös loomulik areng,“ sõnas kliendijuht ning lisas, et Twitter loob ühiste eesmärkide täitmiseks haridustehnilise platvormi, mis võimaldab igas vanuses spetsialistidel omandada valdkonnapõhiseid sertifikaate. „See on suurepärane võimalus liituda Alephi 50 000 koolitatud spetsialistiga üle kogu maailma, suurendades seeläbi enda töö- ja karjäärivõimalusi,“ kiitis Personette.

Taratuta tunneb digihiiu liitumise üle head meelt ning võtab seda ka selge sõnumina digiprofessionaalide koolitamise vajalikkusest. „Twitteri liitumine Alephi aktsionäride ringiga on meie jaoks kindlasti au ja samal ajal ka tunnustus meie jõupingutustele uue põlvkonna digiprofessionaalide koolitamisel,“ kommenteeris grupi asutaja ja tegevjuht.

„Juurdepääs kvaliteetsele haridusele on edu võti, kuid oleme endiselt olukorras, kus osades maailma piirkondades jääb sellest vajaka. Meie missioon on tagada, et digieksperdiks olemine oleks kõigi jaoks võimalus ning oleme pühendunud selle elluviimisele,“ lisas Taratuta.

Toimetas Kaarel Täll, TULI

Httpool on TULI liige. TULI ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. TULI-sse kuulub praegu 87 liiget.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt