Httpool

Konsultatsiooni- ja koolitusettevõte

Httpool esindab Eestis ainsa ametliku koostööpartnerina globaalseid reklaamiplatvorme Facebook, Twitter, Snapchat, LinkedIn, Spotify, TikTok, AdColony jt., eesmärgiga pakkuda strateegilist ja tehnilist tuge Baltikumi ettevõtetele, sõltumata nende tegevusalast või reklaamieelarvetest.

Httpool aitab leida ning realiseerida reklaamijatel reklaamiplatvormidel kõige viimased trendid, uuendused ja tööriistad, mida reklaamikeskkonnad äriklientidele pakuvad, samuti juhendada reklaamijaid platvormide keerukas ning pidevalt muutuvas ja karmistuvas reklaamireeglite maailmas, et vähendada lukustatud reklaamikontode ning reklaamide arvu, mis võivad anda ettevõtjate reklaamkampaaniatele (ja müügile) tõsise tagasilöögi.

Httpool-i abil on võimalik täiustada ja kohendada ettevõtte loovlahendusi erinevatele reklaamiplatvormidele sobivaks või auditeerida seniseid reklaamitegevusi, et ehitada üles ettevõtte müügieesmärke toetavaid ja väga selgetel mõõdikutel (ROAS, CPA, QS, CR jpt.) põhinevaid reklaamistrateegiaid.

Httpool-i teenused on klientidele tasuta, kõiki teenuseid pakutakse koostöölepingu alusel.

Httpool-i teenuste hulka kuulub muuhulgas ka:

  1. Klientide strateegiline ja tehniline nõustamine – kuidas tõsta kampaaniate efektiivsust ehk kuidas muuta erinevatel reklaamiplatvormidel turundamine kasumlikumaks.
  2. Troubleshoot-ing ehk igapäevane praktiline tugi – eesti- ja ingliskeelne (vajadusel ka venekeelne) klienditeenindus on läbinud kõrgeima tehnilise ettevalmistuse (Facebook Blueprint Certification, LinkedIn Certification, TikTok Certification).
  3. Arve alusel reklaami eest tasumine – igakuise arve alusel 2. nädalase maksetähtajaga  reklaamikampaaniate eest tasumine, et lihtsustada raamatupidajate tööd. Ettevõtetel kaob vajadus kasutada reklaamikampaaniate eest tasumiseks krediitkaarti.
  4. Strateegilised ja praktilised koolitused turundajatele – kuidas kasvatada oma seniseid teadmisi erinevate reklaamiplatvormide osas ning kuidas reklaamiplatvormid oma ettevõtte jaoks maksimaalselt hästi tööle panna.

Httpool Baltics-i klientide hulka kuulub väga erineva valdkonna ettevõtteid, sh meedia- ja reklaamiagentuure, enamus e-kaubanduse- ja ekspordiettevõtteid töötab meiega otse, kasutades ühe tasuta teenusena ka põhjalikku performance- nõustamist.

Httpool-i volitused Facebook-i ametliku koostööpartnerina on leitavad siin: https://www.facebook.com/business/m/authorized-sales-partners 

Koduleht: https://www.httpool.com/

Kontaktisik: Kerttu Talvik,

Httpool-i Eesti kontoriga saab ühendust e-mailil

httpool tiim
httpool logo