04.11.2020

TV3 omandas TNT kanalite reklaamimüügi õigused Eestis

TV3 Grupp sõlmis lepingu, mille järgi kuuluvad järgmisel viiel aastal TNT grupi telekanalite (TNT, TNT4, Pjatnitsa, 1+2) reklaamimüügi õigused Eestis eksklusiivselt TV3 Grupile.

TV3 Grupi tegevjuht Signe Suur

„TV3 Grupi jaoks on tegemist väga olulise ja rõõmustava uudisega. Koos olemasolevate venekeelsete kanalitega 3+, RTR ja CTC saab TV3 Grupp 2021. aastal juba ligi 60% venekeelsest kommertstähelepanust“, kommenteeris TV3 Grupi tegevjuht Signe Suur.

dsc 7856 scaled e1604496338281
TV3 reklaamidirektor Katri Sillaste

„See muutus mõjutab märkimisväärselt Eesti teleturgu: „TNT kanalite lisandumisega täienev TV3 Grupi müügiportfell muutub veelgi mõjukamaks ning tugevdab TV3 Grupi kui Eesti suurima meediamaja positsiooni,“ ütles TV3 reklaamidirektor Katri Sillaste. Ta lisas, et esialgu liidetakse TV3 grupi müügiportfelli suurimad kanalid TNT ja Pjatnitsa ning tulevikus plaanitakse kaasata ka üha enam populaarsust koguvad sõsarkanalid TNT4 ja 1+2.

TNT on Venemaa suurim ja populaarseim telekanal, pakkudes nooremale sihtrühmale värsket meelelahutuslikku sisu. Pjatnitsa on telekanal neile, kes armastavad reisimist, seiklust, uusi väljakutseid ja maailma avastamist. Ka TNT4 pakub meelelahutust ja huumorit pigem nooremale sihtrühmale. 1+2 on aga venekeelne telekanal, mis on spetsialiseerunud müstilist laadi sarjadele, ulme- ja pseudokumentaalfilmidele.

TV3 on Turundajate Liidu (TULI) liige.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt