23.01.2019

Turundusmaailma raputav KNM Eesti ühines meie liiduga!

Vaid mõned kuud Eesti turul tegutsenud KNM Eesti esindab eksklusiivselt ülemaailmset revolutsiooni, milleks on Hypervsn™ hologrammseadmed. Ettevõtte meeskonna alustaladeks on noored ja tegusad härrad, kes tegutsevad jõuliselt ühiste eesmärkide nimel.

KNM Eesti on seadnud endale kõrged eesmärgid ning on muutmas senist mõnevõrra aegunud välimeedia maastiku, pannes reklaamid elama, inimesed särama ja sotsiaalmeedia kihama.

Ettevõtte müügi ja turunduse eest vastutav Edvin Laani tõdeb: “Sisse elamise periood oli väga lühike, sest juba esimeste päevade jooksul kohtusime Eesti suurimate ettevõtetega ning igal tiimi võtmeisikul on oluline roll kanda. Täiendame teineteist meeskonnas ning meil on meeletu motivatsioon teha suuri muudatusi tänases turundusmaailmas.” Ettevõtte tegevjuht Jan Škurinski kinnitab, et ettevõte on väga kiirelt kasvav ning selle aasta algusest otsitakse oma meeskonda mitmeid talente, kelle panus on kõrgelt hinnatud.

KNM Eesti esitlustehnika ja ürituste juhi Gerdo Kaasiku sõnul on Turundajate Liiduga ühinemine igati loomulik samm, sest möödunud aastal arutati koostööd kümnete agentuuridega ning kokkuvõtvalt on initsatiiv tulnud agentuuride poolt. Ühtlasi on kliendid mitme projekti raames KNM Eesti erinevate turundusagentuuridega kokku viinud. Enamasti agentuuridelt tulenev sisend on mõne uue hologrammidega seotud projekti sisuloome jaoks vajalik. KNM Eesti suudab ettevõttena pakkuda erinevatele turundusettevõtetele rohkelt lisaväärtusi just värskete ideede ja uute lahenduste näol. “Oleme kuulnud, et turul on mõnda aega aina suurenev nõudlus selliste lahenduste järele, mis aitaks nii suurematel kui ka väiksematel ettevõtetel end paremini turundada,” lisab Kaasik.

KNM Eesti ootab Turundajate Liidult aina vahetumat koostööd teiste oma valdkonna tegijatega ning näeb suurt potentsiaali, arendamaks püsivat ärisuhet mõne uue partneriga. Üksi jõuab palju, kuid koos saavutab rohkem!

Uudista lähemalt, mis tulevikus Baltikumi turundusmaailma ees ootab:
KNM Eesti OÜ
Koduleht: www.knm.ee
Instagram: www.instagram.com/hypervsn_baltic
Facebook: www.facebook.com/KNMEESTI 

Lisainfo:
Signe Kõiv
Turundajate Liidu tegevjuht

+372 5023 456

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt