11.12.2018

Turundajate Liitu astus digiusku reklaamiagentuur Impact 80/20

Turundajate Liiduga ühines ülemaailmse WSI võrgustiku TOP20 sekka kuuluv reklaamiagentuur Impact 80/20.   

Turundajate Liiduga ajendas agentuuri liituma ettevõtte kiire areng ja sellest tingitud soov rohkem suhestuda Eesti agentuuride ja turundajate seas toimuvaga. “Oleme juba pikalt ja edukalt üksi oma asja ajanud, jagaks nüüd hea meelega oma kogemusi ja kuulaks veel parema meelega teisi,” sõnas agentuuri tegevjuht Paul Aguraiuja.

Aguraiuja lisas: “Kevadel vahetasime meid 10 aastat saatnud WSI Online brändi IMPACT 80/20 vastu ning muutus sisuliselt ka agentuuri tegevus. Seni olime puhtalt digiturunduse agentuur, nüüd klientide kasvades ja vajaduste muutudes oleme ennast ümber keeranud reklaamiagenturiks, mis on totaalselt digi- ja tehnoloogiausku.”

“Meil on kogemused ja meeskond, kellega suudame pakkuda terviklikku turunduslahendust ringis strateegia-loovlahendus-platvorm-külastajad-kontaktid-müügid klientidele üle Euroopa. Eestist teenindame palju ettevõtteid, kes müüvad oma tooteid või teenuseid välisturgudel. Oleme jõudnud enam kui tuhandest agentuurist koosneva WSI võrgustiku TOP20 agentuuride hulka ning võitnud rahvusvahelistel konkurssidel tosin auhinda. Oleme aastaid korraldanud alati väljamüüdud digiturunduse seminari Digital Minds, mis 2019 aastal saab tugeva upgrade’i,”rääkis tegevjuht agentuuri senistest töövõitudest ja plaanidest. 

Turundajate Liidu tegevjuht Signe Kõiv rõõmustab, et Impact 80/20 ja liidu teed ristusid: “Impact 80/20 on väga tugeva kompetentsi ja rahvusvahelise haardega agentuur, kelle väärtused kattuvad liidu eesmärkidega. Soovime Eesti ettevõtetele abiks olla piiriülesel kasvamisel nutika turunduse abil, panustame professionaalsuse tõstmisesse rahvusvahelisi tipptegijaid Eesti kutsudes ning loome alustalad koostöövõrgustiku arendamiseks.”

Turundajate Liit ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. Liidu missiooniks on tõsta kohalike ettevõtjate ja terve Eesti ühiskonna teadlikkust turunduse erinevatest aspektidest (reklaam, bränding, kasutajakogemus jne) kui väärtusest ning tagada tegijate tase selle väärtuse kasvatamisel.

IMPACT 8020 OÜ
Koduleht: https://impact8020.com
Leia sotsiaalmeedias: Facebook


Lisainfo:
Signe Kõiv
Turundajate Liidu tegevjuht

+372 5023456

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt