03.11.2023

FINALISTID SELGUNUD! Just need tööd võistlevad TULImusta auhindade nimel

Järgmisel neljapäeval selguvad teist korda toimuva tulemuskonkursi TULImust võitjad. Seitsmeliikmeline žürii kogunes eile, 2. novembril, ning valis 54 töö seast need kõikse paremad.

TULImusta auhinnad jagatakse välja 9. novembril.

Finaliste näed siit

Shortlisti jõudnud töödest pärjatakse auhindadega iga kategooria parimad ning samuti valitakse üks kategooriateülene Grand Prix. 

Tänavu kuulusid žüriisse Märten Liinat (SEB), Mari-Liis Ahven (Optimist Public), Nele Laev (Havas Creative), Maris Altsoo (Milestone), Kärt Vilt (Tallink), Jaanus Lahe (Convertal) ja Tanel Rebane (Analytical Alley). 

Žüriisse kuulunud Havas Creative’i juht Nele Laev sõnas vahetult pärast võitjate valimist, et tööpäev oli emotsionaalne ja põnev. Finaali jõudsid tema sõnul projektid, mis olid head, selged ning konkreetselt esitatud.

“Tähtis on, et inimene, kes ei ole tööga tuttav ning kes võib-olla pole seda isegi varem näinud, saaks aru, et töö täitis püstitatud eesmärke,” kommenteeris ta. “Samas peavad need eesmärgid olema valdkonna mõistes piisavalt väljakutsuvad.” 

Sellest tulenevalt andis ta järgmiseks aastaks soovituse. 

“Tase oli hea, aga tasub võimalikult täpne olla ning samuti vaadata, mis numbreid esitada” sõnas ta. “Tuleb keskenduda vastava kategooria kõige olulisematele numbritele. Pole vaja esitada kõiki numbreid.”

Turundajate Liidu tegevjuhile Anniken Haldnale tegi rõõmu, et žüriil polnud otsuseid lihtne teha. 

“Nii mõnigi töö jäi shortlistist välja kõige napimalt,” lausus ta. “Samuti ei olnud üheski kategoorias seda, et võitja oli pikalt ees ning tema järel tuli tükk tühja maad. Iga koha üle käis tihe heitlus, mis näitab, et üldine tase on tugev.”

Kõige tublimad projektid kuulutatakse välja 9. novembril Erinevate Tubade Klubis pärast Making Sense’i konverentsi kell 16.15. TULImusta auhindamisele on sissepääs tasuta, hinnatud välisesinejatega konverentsile Making Sense pääseb piletiga. 

Osta Making Sense’i pilet

Autor: Siim Kera, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt