19.02.2019

TULI uusim liige: Dava Foods

Turundajate Liiduga (TULI) ühines Eesti munaturu liider Dava
Foods AS, kelle tuntuim kaubamärk on Eggo.

„Soovime olla kursis Eestis ja maailmas
toimuvate turundustegevuste ja -trendidega ning uute ideedega. Samuti tahame
ise panustada turunduskommunikatsiooni arengutesse,“ kommenteeris liitumist
Dava Foodsi juhatuse liige Vladimir Sapožnin.

Kes ütleb, et munabränd ja pakendid peavad olema igavad? Eggo brändimaailma visualiseerivad rõõmsameelsed ja iseteadlikud ehk eggoistlikud munad, kellel on kõigil oma iseloom ja omad unistused. Iga muna soovib saada millekski, mida inimesed armastavad, olgu see koogelmoogel, härjasilm või hoopiski keeks. Oluline osa on pakendite sees olevatel kelmikatel tekstidel.

Dava Foodsi loovagentuur on AD Angels, kes aitas ettevõttel viia läbi rebrändingu Talleggist Eggo kaubamärgiks ja pälvis Eggo uute pakendite eest Disainiauhindadel 2016. aastal hõbeda ja Kuldmunal illustratsioonide eest 2018. aastal pronksi.


EGGO pakend 3 large


Turundajate Liit ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. Liidu missiooniks on tõsta kohalike ettevõtjate ja terve Eesti ühiskonna teadlikkust turunduse erinevatest aspektidest (reklaam, bränding, kasutajakogemus jne) kui väärtusest ning tagada tegijate tase selle väärtuse kasvatamisel. 

Lisainfo:
Signe Kõiv
Turundajate Liidu tegevjuht

+372 5023456

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt