12.12.2019

TULI uus liige: Stockmann

Stockmann liitus Turundajate Liiduga (TULI), lähemalt räägib liitumise põhjustest ja Stockmanni ambitsioonidest ettevõtte uus turundusjuht Eestis Katre Uibomäe.

Stockmannis värskelt alustanud turunduse ja kliendikogemuse juhi Katre Uibomäe sõnul on Stockmanni turundustegevuses toimumas suured muutused: “Ees seisab mitmeid strateegilisi muudatusi ja selleks vajame tugevat tiimi nii majas sees kui koostöös agentuuridega. TULI on võrgustik, mis panustab valdkonna arengusse ja on partneriks seaduseloojatele – need on Stockmanni jaoks olulised märksõnad. Nii oligi otsus kiire tulema. Saame rahvusvahelise brändina palju tuge emaettevõttelt, kuid lõviosa mõttetööst ja teostusest tuleb siiski kohapeal ära teha.”

“Muidugi naljaga pooleks oli nii, et enne kui Stockmanni turunduse ja kliendikommunikatsiooni juhi töö vastu võtsin, teavitasin oma tulevast tööandjat, et TULI on part of the deal, kuna kuulun TULI juhatusse. Kuid selge on see, et TULI-sse kuulumise sisuline väärtus on nii tugev, et minu jaoks oli otsus lihtne,” lisas ta

“Stockmanni positsioon on turul tugev, meil on kõrgelt hinnatud bränd. Suurimad tugevused on kvaliteetne ja eristuv kaubavalik, professionaalne ja soe klienditeenindus ning kompaktne maja koos hea ja tsentraalse asukohaga. Meil on väga tugev püsikliendibaas ning oleme selle lojaalsuse üle siiralt tänulikud ja uhked. Oleme just värskendanud Stockmann Delikatessi, meie toidupoodi, mis on klientide poolt imehästi omaks võetud. Kõik eelnev on tugev vundament, kuid me ei saa jääda puhkama, sest konkurents on kaubanduses tihe, pealegi e-kaubanduses konkureerime ju kogu maailmaga. Peame olema oma klientide jaoks veelgi relevantsemad. Ja meie klient on teadlik, nõudlik ja ambitsioonikas. Olla oma klientide ootustele ja vajadustele vastav ning neid ka aeg ajalt üllatada, see on meie jaoks algaval aastal väljakutse nr 1,” rääkis Uibomäe.

Turundajate Liit (TULI) ühendab
kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme
tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. TULI-sse
kuulub praegu 64 ettevõtet.

Silja Oja, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt