29.08.2019

TULI uus liige: Eesti ainus ärikliendimüügi agentuur Klienditugi

Turundajate Liitu (TULI) astus Klienditugi OÜ – Eesti ainus professionaalne ärikliendimüügi agentuur, mis aitab 2007. aastast alates ettevõtetel arendada olemasolevaid ja luua uusi ärikliendisuhteid Balti riikides, Skandinaavias, Euroopas, Kesk-Aasias ning Venemaal, kokku 40 riigis.

Fotol: Klienditugi OÜ tegevjuht Siim Salme

Klienditugi klientideks on põhiliselt ettevõtted, kes:

  • Tahavad kasvada ning kellele Klienditugi on igapäevaselt abiks uute klientide leidmisel, näiteks Alexela, Seesam, CF&S, Saku Suurhall, Verston Ehitus, Intrac jt. Rohkem infot selle teenuse kohta: www.kliendiotsing.ee
  • Soovivad oma müügi- ja kliendihaldusega seotud protsesse efektiivsemaks muuta, nagu näiteks Nordica, Ekspress Meedia, Kemmerling, Alexela ja Rahmqvist. Klienditugi pakub selleks äriplatvormi/kliendihalduse lahendust. Rohkem infot: www.kliendihaldus.ee
  • Vallutavad maailma ja soovivad leida kliente/edasimüüjaid/koostööpartnereid välisriikidest. Klienditugi on oma unikaalse konseptsiooni abil aidanud Eestist eksportturgudele laieneda enam kui 500 ettevõttel, näiteks: Andrese Klaas, Diapol, BonBon Lingerie ja Terastoorik. Rohkem infot: www.b2b.expert

Klienditugi EE Logo EST block

Kuigi suurema osa klientidest moodustavad keskmised ja suured ettevõtted, kellele Klienditugi on igapäevaselt abiks kasvamisel, siis aitab Klienditugi ka ettevõtteid, kellel on vaja abi ühekordsete tegevustega – näiteks oma kliendibaasi korrastamine ning andmete uuendamine, uute kliendibaaside loomine, erinevad turundustegevused ärikliendile suunatud kampaaniate planeerimiseks ning läbiviimiseks.

Hetkel on Klienditugi abiks näiteks Paldiski linnale, et aidata kaasata sinna välisinvesteeringuid 1 miljardi euro väärtuses. Rohkem infot selle kohta leiad SIIT.

“TULI liikmeks hakkas Klienditugi eelkõige sel põhjusel, et olla abiks ka TULI liikmetele nende kasvupotentsiaali täitmisel nii kohalikul turul kui ka välisturgudel, eriti just B2B sektoris,” ütles Klienditugi OÜ tegevjuht Siim Salme.

TULI ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. TULI-sse kuulub praegu 52 ettevõtet.

Lisainfo:

Maarit Mäeveer
Turundajate Liidu tegevjuht

+372 5331 5711

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt