01.10.2019

TULI uus liige: All Media Eesti

Turundajate Liidu (TULI) liikmeks astus All Media Eesti AS, kuhu kuuluvad telekanalid TV3, TV6, 3+, raadiojaamad Star FM, Power Hit Radio, Volna, Buduaar Meedia ning veebiplatvormid TVPlay ja TVPlay Premium.

“Turundajatena peame olema pidevalt kursis sellega, millises suunas ettevõtted ja nende turundus arenevad – mis töötab ja mis mitte. TULI liikmena on meil suurepärane võimalus kuuluda ühte kogukonda koos teiste turundusvaldkonna ekspertidega, kelle kogemustest on võimalik õppida ning olla värskeima erialainfo keskmes,” kommenteeris liitumist All Media Eesti turundusdirektor Diana Räbbin (fotol).


diana%20r%C3%A4bbin

“Meie meeskonnas jagunevad tööülesanded valdkondade kaupa ja TULI liikmena on meie PR- või sotsiaalmeedia juhil võimalus osaleda oma valdkonda puudutavatel infohommikutel, saada infot turul toimuvast ning koguda kontakte, kellega arutleda tulevikusuundade teemadel,” lisas ta.

Mida TULI-lt ootate?

Loodame, et TULI toob uut hingamist meie senistesse turundustegevustesse ja strateegiasse ning avardab kogu meeskonna maailma. 

Kuidas soovite panustada valdkonna arengusse?

Omalt poolt saame kindlasti pakkuda praktilisi teadmisi tele- ning raadioäri kohta, mille sünergia tulemusel võiks paraneda agentuuride-turundajate koostöö ja turundustegevuste kvaliteet.  

Mida uut sügishooaeg toob?

Tele- ja raadioäris käib hetkel tihe rebimine, konkurents on kõva ning tuleb pidevalt mõelda välja uusi formaate nii telesse kui raadiosse. Samuti tuleb leida loovlahendusi, kuidas see kõik televaatajatele atraktiivseks teha. 

Sel hooajal on totaalse värskenduskuuri läbinud meie igapäevane uudistesaade Seitsmesed, millel on uus visuaalne keel. Samuti tõime eetrisse uute telenägudega meelelahutussaate Duubel. Ja muidugi ei ole täna ilmselt ühtegi eestlast, kes poleks kuulnud või oma silmaga näinud Eesti pööraseimat suhte-reality‘t Rannamaja. Meie eesmärk on pakkuda eesti inimestele kvaliteetset ja usaldusväärset sisu ning parimat meelelahutust. Ma usun, et sügishooaeg TV3s ning meie raadiojaamades seda ka pakub. 

All Media Eesti AS-i kuuluvad elekanalid TV3, TV6, 3+, raadiojaamad Star FM, Power Hit Radio, Volna, Buduaar Meedia ning veebiplatvormid TVPlay ja TVPlay Premium.

TULI ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes
on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate
kaasamõtlejate hulka kuulumisest. TULI-sse kuulub praegu 56 ettevõtet.

Lisainfo liitumise kohta:

Maarit Mäeveer
Turundajate Liidu tegevjuht

+372 5331 5711

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt