03.05.2023

KANDIDEERI! TULI üldkoosolekul valitakse uus juhatus

Soovid Eesti turundusmaastikku kiiremini, kõrgemale ja kaugemale viia? Kandideeri TULI juhatusse ning sul on selleks võimalus.

TULI praegune juhatus. Foto: TULI

Turundajate Liidu üldkoosolek, kuhu on oodatud ja kutsutud kõik liikmed, toimub teisipäeval, 30. mail kell 15.00-17.30. Asukohaks Telliskivi südames asuv Erinevate Tubade Klubi. 

Muuhulgas valitakse üldkoosolekul TULI-le uus juhatus. Vastavalt liidu põhikirjale on kõigil liikmetel õigus kandideerida või esitada oma kandidaat TULI juhatusse. Juhatusse valitakse kokku 7 liiget.

Ootame kõiki juhatusse kandideerima – anna endast märku enne 20.05 meili () teel. Rohkem infot saab samuti TULI tegevjuhi Anniken Haldna käest. 

“Minu sügav kummardus TULI praegusele juhatusele, kes kahe aasta jooksul on hoidnud paindlikku joont ja uskunud TULI tegemistesse ja igati käed külge pannud,” ütleb Anniken. “On olnud põnevad ajad ja aina põnevamaks läheb! TULI on sisenenud uude ajajärku. Liikmete arv on viimase kahe aasta jooksul kasvanud 40% ning aina enam soovime kasvamise kõrval panna rõhku liikmete hoidmisele. Seda läbi väärtuslike ürituste, töögruppide ning muude tegevuste. 

TULI tegevtiimile on vaja suure pildi ja pika turuteadmise ja -kogemusega tegusat juhatust, kelle värsked ideed aitavad tekkivaid väljakutseid lahendada. Ambitsioonikas ning samal ajal tasakaalukas juhatus viib TULI hoogsalt ning asjalikult edasi. Loodetavasti on kandidaate ka viimastel aastatel liitunud liikmete seast.”

Registreeri end üldkoosolekule

Autor: Siim Kera, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt