03.10.2022

TULI TASKUHÄÄLING I Eva Truuverk: „Me sildistame liiga kergekäeliselt, olgem toetavamad.“

Rohepesust, õigustalgutest, toiduraiskamisest, pakendite disainijuhendist, tasakaalus majanduse mudelist, Rohetiigri Akadeemiast ja selle lõpetanud 30st organisatsioonist, tennisepallidest ning paljust muust huvitavast räägib koostööplatvormi Rohetiiger eestvedaja Eva Truuverk.

Eva Truuverk. Foto: Rohetiiger

Rohetiiger on valdkondade vaheline koostööplatvorm, mille eesmärk on luua tasakaalus majanduse mudel Eestile ja maailmale. Rohetiiger teeb koostööd neljal suunal: ettevõtjad, avalik sektor, vabakond ja üksikisikud. Rohetiigri liikmete hulk on aina kasvav ja on praegu kokku toonud üle 65 organisatsiooni. Uues taskusaates räägib igipõline turundaja, Teeme Ära ja maailmakoristuspäeva pikaaegne juht, Aasta Kodaniku ja Aasta Naise tiitlid pälvinud ja Eesti majandusele, keskkonnahoiule ja laiemalt kogu planeedi jaoks olulist organisatsiooni vedav Eva Truuverk Rohetiigrist lähemalt.

Saates jutuks tulnud juhendid ja kokkuvõtted:

  • Rohetiigri ja keskkonnaministeeriumi koostöös valminud pakendite disainijuhend, mis aitab disainimise eelfaasis jäätmete teket ennetada ning keskkonnamõjusid vähendada. Vaata SIIT.
  • Õigustalgud. Vaata SIIT.

Saadet juhtis Taivi Koitla.

Salvestus toimus 30.09.2022 Worklandi stuudios.

TULI taskuhäälinguid saab kuulata:

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt