07.01.2022

TULI soovitab. Katriin Hunt: mis mind inspireerib?

Peale pikka jõulupuhkust võib uue aasta alustamine tunduda keeruline ja mannetu tegevus. Raske on leida inspiratsiooni, et kick-start’ida uut tööaastat. Paljudel mööduvad jaanuari esimesed nädalad keerulises inspiratsioonikriisis, aga õnneks on paar head nippi, mis loovust taas sütitada aitavad.

Suurim Kuldmuna fänn Katriin Hunt mullusel Kuldmuna peol! Foto: Harry Tiits

1. nipp: hüppa pea ees tundamtusse vette (mentaalselt)

Ma ütlen projektidele väga kiirelt jah ja mõtlen tihti alles töö käigus, kuidas seda lahendada. Isegi, kui need projektid sisaldavad segmente, millega ma pole varem kokku puutunud.

Seda huvitavam ja ahvatlevam see on, sest uued olukorrad on minu jaoks suurim inspiratsiooniallikas. Eneseületus inspireerib mind võtma riske ning neid teostama väga hästi. Uute projektide ja situatsioonidega kaasnevad tavaliselt ka uued kontaktid. Iga uus inimene, kellega ma kohtun, omab täiesti ainulaadset lugu, millest inspireeruda. Vahel tuleb ainult üks ja teine kokku panna, et saaks inspiratsiooni mõne totaalselt uue idee ärgatamiseks.

2. nipp: jaga mure kollegide vahel ära

Juba rahvatarkus ütleb, et kui satud hätta, siis võta sõber appi. Reklaamimaailmas käib arutelu tööga käsikäes. Uus inimene näeb probleemidel täiesti teisi tahke, mida sina võib-olla poleks märganud. Selle pärast ma nii väga ka koostöösse usun ja seda edendada soovin. Igal inimesel on oma nägemus asjast. Koos tekivad enneolematud kooslused, mis viivad võiduni!

3. nipp: inspireeru juba valmis loovtöödest

Kindlasti on mu suureks inspiratsiooniks ka loomevabadus ja kui kuskil mujal seda ei saa teha, siis Kuldmunal kindlasti. Ma usun, et ma olen suurim Kuldmuna fänn. Kirjutasin oma lõputöö Kuldmuna maineuuringust ja peale seda olen iga aasta endast kõik andnud, et iga gala vastaks sellele, mida ma agentuuridelt uurides avastasin.

Viimane Kuldmuna oli kindlasti see, millest ma olen unistanud, ja loodan, et ka teistel turundajatel on peale Kuldmuna alati loomemeeled valla, kuna see tohutu kreatiivsuse mass, mis kokku tuleb, on nii inspireeriv ja huvitav.

Ammuta inspiratsiooni 2021/2022 reklaamiaastast ja mõtiskle juba oma ajusopis, mis võiks olla selle aasta Kuldmuna teema, mis vallandaks kõigi kreatiivsuse.

Katriin Hunt (Elamusstuudio projektijuht, TULI juhatuse liige)

Elamusstuudio on TULI liige. TULI ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. TULI-sse kuulub praegu 87 liiget.

rene lutterus 1093
Katriin Hunt. Foto: Rene Lutterus
Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt