02.12.2021

TULI juhatusse kandideerivad Katriin Hunt ja Heiki Urbala

TULI juhatusse valitakse 9. detsembril toimuval üldkoosolekul uus liige. Kandidaate on kaks: Katriin Hunt ja Heiki Urbala. Saame nendega lähemalt tuttavaks!

Heiki Urbala ja Katriin Hunt.

Katriin Hunt

Elamusstuudio projektijuht

Kes ma olen?

Kirglik üritusturundaja ja südames maailmapäästja.

Olen tegev Elamusstuudio projektijuhina ja andnud väärtuslikku sisendit ning nõu Kuldmuna gala taasloomisel.

Kandideerin juhatusse eesmärgiga suurendada TULI liikmete vahelist koostööd. Üritust üksi ei tehta ja sama kehtib ka maailmatasemel turunduse kohta.

img 0759
Katriin Hunt.

Heiki Urbala

Taevas Ogilvy loovjuht

Kes ma olen?

Minu nimi on Heiki Urbala ja olen Taevas Ogilvy loovjuht. Olen lõpetanud graafilise disaini eriala Eesti Kunstiakadeemias ja see erialavalik on saatnud mind kogu elu. Ükskord disainer, alati disainer. Samas tuleb tõdeda, et viimased 10 ja rohkem aastat olen oluliselt rohkem juhi rollis olnud ning minu kui disaineri oskused on lootusetult roostes.

TULI juhatusse kandideerin juhuse tahtel. Head inimesed seadsid minu kandidatuuri üles ja kui selline austusväärne ettepanek tehakse, peab olema väga mõjuv põhjus keeldumiseks. Minul seda mõjuvat põhjust praegu ei ole ja mulle on suur au, et minu kandidatuur on üles seatud.

Eesti turundus- ja kommunikatsioonimaastikul on palju suuri teemasid, mille edendamisel ja parendamisel saan, tahan ning oskan kaasa rääkida. Alates puuduvatest spetsialistidest ja talentidest (see ei ole ainult kommunikatsiooni- ja reklaamiagentuuride probleem) kuni riigi otsuste ja poliitikani välja (näiteks kuidas on vaktsineerimise teemat elanikkonnale kommunikeeritud ja reklaamitud).

Olen näinud Eesti mitme suure reklaamiagentuuri elu väga lähedalt seestpoolt. AgeCom/Bates, Age McCann, Idea/Havas, Division ja nüüd Taevas. Lisaks on mul õnnestunud 2,5 aastat ka teisel pool lauda istuda ja peaaegu pangas – Admiral Markets – loovjuhina töötada. Seal töötatud aja jooksul rebrandisin Admiral Marketsi globaalselt uue Admiralsi kaubamärgi alla.

heiki by susann ko25cc2583oma25cc2588gi 6
Heiki Urbala. Foto: Susann Kõomägi

Juhatuses on kokku seitse liiget

Praegu kuuluvad TULI juhtusse Ivo Kallasmaa (Dalton), Patrik Kupenko (MIXD), Eha Talvist-Reinsalu (SEB), Olga Peresild (Mediacom), Martin Rauam (Jolos) ja Helen Roonet (Imagine\TBWA). Uus liige asendab Siim Nikopensiust, kes lahkus juhatusest isiklikus elus toimunud muudatuste tõttu.

Juhatuse volitused kehtivad kuni 2023. aasta juunini. Juhatuse rolliga saab tutvuda MTÜ põhikirjas ja näiteks selles TULI taskuhäälingus: Otsime pusapärijat: aeg on kandideerida TULI juhatusse!

TULI üldkoosolek:

Aeg: 9. detsembril kell 15.00-16.30
Asukoht: Zoom
Üldkoosoleku päevakord:
  • Koosoleku avamine (koosoleku juhataja ja protokollija valimine, päevakorra tutvustamine ja kinnitamine)
  • 2021. aasta kokkuvõte – tegevtiim ja töörühmad
  • 2022. aasta eelarve kinnitamine
  • Uue juhatuse liikme valimine
  • Arutelud ja ettepanekud
Üldkoosolek on otsustusvõimeline, kui koosolekul osaleb või on esindatud vähemalt 40% liikmete koguarvust.
***
Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt