12.02.2024

Teisipäeval toimub TULI ja EASi ekspordiprojekti hommikuseminar: kui välisturud on vähegi mõttes olnud, võiks praegust energiat ära kasutada

Homme (13.02) saab avalöögi TULI ja EASi ekspordiprojekt. Kell 9.30 WIP Maakris (Maakri 19) algaval hommikuseminaril räägib projektijuht Marge Pihlapuu täpsemalt, mis osalevaid agentuure ees ootab.

Loe projektist lähemalt

Registreeri end üritusele

“Hommikuseminaril tutvustame, mida ekspordiprogramm endast kujutab ja miks peaks seal osalema,” kommenteerib Pihlapuu. “Paljudele TULI liikmetele on Euroopa Liidu rahastatud programmis osalemine esmakordne. Kindlasti on tekkinud küsimusi, et kes siis ikkagi maksab, kui keegi ei maksa, ning mida see ettevõttele kaasa toob.”

Ta soovitab kõigil kohale tulla ning küsimustele vastused saada. Ta toonitab, et programm ei ole valmis, selle panevad osalevad TULI liikmed ise kokku. Selleks aga tuleb oma sõna sekka öelda ning ses osas saab alustada juba hommikuseminaril. 

Miks tulla ja osaleda? Pihlapuu sõnul on järgnevad kaks aastat TULI fookuses välisturud ning eksport on jututeemaks paljudel seminaridel ja konverentsidel. 

“Kindlasti ei tasuks oma ettevõtet sellest teemast ära lõigata,” ütleb ta. “Kui välisturud on vähegi mõttes olnud, võiks praegust energiat ja koostegemise hoogu ära kasutada. Kui hommikuseminarile tulla ei saa, pane end kohe programmi kirja, siis on kindel, et püsid inforingis.”

Muideks, hommikuseminar ei kohusta sind programmis osalema. Tule ja vaata, mis toimub. Hiljem saad mõelda ja tiimiga arutada, kas võtta osa või mitte.

Loe projektist lähemalt

Registreeri end üritusele

Autor: Siim Kera, TULI

 

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt