09.06.2023

Viimane võimalus! EBS Turundusjuhi arenguprogrammi (TUJU) soodushind kehtib 16. juunini

Koolitusvaldkonnas tuleb turu trendidest eespool käia. TUJU arenguprogramm, mis stardib sel sügisel viiendat korda, on täiendatud koosloomevestluste, edasi- ja tagasiside temaatika juhendamisega ja täiesti uue teemana on programmis innovatsiooni juhtimine. TUJU arenguprogrammi soodushind kehtib 16. juunini.

Arenguprogramm koosneb kolmest moodulist, mille ühisnimetaja on „My Leadership“. Esimesest viimase moodulini töötab õppija teemadega „kes ma olen?“, „kuidas ma juhin?“ ja „millist väärtust ma loon?“. Nende teemadega tegeledes saab ta vastuse küsimusele „kes ma olen juhina?“. Sidudes uued teadmised ja oskused olemasolevatega, esitleb õppija koolituse viimasel päeval oma tegevuskava „My Leadership Journey“.

Programm tegeleb peamiselt juhi nn pehmete oskuste arendamisega. Need oskused ei vanane ka tehisintellekti pealetungiga, vaid nende tähtsus aina kasvab, sest sellist tüüpi oskusi on robotitega võimatu automatiseerida.

5-kuuline programm koosneb 10 koolituspäevast, kuhu on kaasatud kuus oma ala parimat praktikut ja teoreetikut:

  • Merle Viirmaa
  • Ester Eomois
  • Katrin Oblikas-Peretti
  • Hede-Kerstin Luik
  • Anu Ruul
  • Kaarel Mikkin

Arenguprogramm stardib 12. septembril, varajase registreeruja soodushind on 2 400 EUR + KM, mis kehtib kuni 16. juuni 2023.

LOE ROHKEM

 

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt