18.01.2019

TÜHISTATUD! Turundajate Liidu reklaamiseaduse teemahommik 22.01.19

Tähelepanu! Turundajate Liidu korraldatud reklaamiseaduse teemahommik on tühistatud seoses Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ameti osalemisest ja ettekandest keeldumisega. Liit vabandab 58 registreerunu ja Tallinna Ülikooli ees ning avaldab peatselt juhtunu osas oma seisukoha.

Turundajate Liit kutsub liikmeid reklaamiseadust käsitlevale teemahommikule 22. jaanuaril. Alates 1. jaanuarist alustas tööd Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet (TTJA), mis loodi  kahe asutuse ühendamisel eesmärgiga tugevdada riikliku tarbijakeskkonna ning turu- ja ohutusjärelevalve võimekust. Uus amet täidab kõiki seni kahel asutusel olnud ülesandeid. Teemahommiku eesmärk on ühes TTJA esindajatega arutada reklaamiseaduse täitmist ja järelvalvet.

Aeg:
22. jaanuaril 2019 kell 10:00-11:30

Koht:
Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut, SuperNova kinosaal (Narva mnt 27, Tallinn)

Liitu: FB event

Kava:
09:30-10:00   Kogunemine ja hommikukohv
10:00-11:15   “TTJA – alkoholi reklaami järelevalve teostaja” – Birgit Raamat, TTJA jurist

Ettekandes tuleb juttu reklaamiseaduse järelevalve teostamise alustest – mis on TTJA, kui seaduse rakendaja, vaates RekS § 28 mõte ja nõuded ning näidetena kauplejate tõlgendused samadest sätetest. Kuuleme menetluses olnud korduvatest ja ka seaduse tõlgendamise mõttes nö äärmuslikematest RekS rikkumistest.

11:15-11:30 Küsimused ja arutelu, seminari lõpp

Registreerimine
Seminar on Turundajate Liidu liikmetele ja Tallinna Ülikooli reklaami ja imagoloogia ning reklaami ja suhtekorralduse õppekava tudengitele tasuta. Registreeri palun osavõtt hiljemalt 20. jaanuariks.

Lisainfo:
Signe Kõiv
Turundajate Liidu tegevjuht

+372 5023456

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt