09.01.2017

Tööde esitamine Kuldmuna konkursile algab 1. veebruaril!

1. veebruaril avame Loovusfestivali Kuldmuna 2016 tööde esitamise keskkonna www.defol.io/kuldmuna/2016.
Töid saab esitada kuni 29. veebruar 2016.
Konkursile ootame kõiki ettevõtteid, loovinimesi ning reklaami-, disaini-, digi-, meedia-, üritusturunduse ja PR-agentuure.
Kõiki töid hindavad tunnustatud eksperdid, žüriide esimehed on rahvusvahelise kogemusega erialal töötavad inimesed.
Loovusfestivali Kuldmuna raames toimub lisaks ka Noortekonkurss Pesamuna, kus saavad mõõtu võtta kuni 28-aastased loojad.

2015. aasta suurimaid saavutused ja nutikamad lahendused saavad tunnustatud pidulikul auhinnagalal 18. märtsil 2016 Saku Suurhallis. Selle aasta Kuldmuna gala on ühtlasi ka Turunduskonverentsi Password lõpugala, kuhu ootame pea 800 erialainimest nii Eestist kui välismaalt. Tegemist on läbi aegade suurima turundussündmusega, kus peateemaks saab olema loovuse ja äri ühendamine.

Pileteid galale saab broneerida aadressil 
Pileti hind on 75+km ning piletite arv on piiratud!
18. Kuldmuna toimub järjepideva Eesti loovagentuuride iga-aastase loovusfestivalina alates aastast 1998 eesmärgiga tunnustada Eesti parimaid turunduskommunikatsiooni-lahendusi ning valdkonna silmapaistvamaid tegijaid.
Eesti Turunduskommunikatsiooni Agentuuride Liit (ETKAL) on Eesti üritusturundus-, reklaami-, meedia-, PR-, disaini- ja digiagentuuride ühine katusorganisatsioon. Liidu eesmärkideks on turunduskommunikatsiooni valdkonna arendamine Eestis, sektori maine ja ühiste seisukohtade kujundamine ning huvide esindamine suhtluses avaliku võimu ja teiste osapooltega.
Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt