10.06.2019

TOLM ja Identity tulid European Design Awardsilt võidukalt koju

Laupäeval, 8. juunil jagati Varssavis Nowy Teatris auhindu konkursi European Design Awards võitjatele ja Eestisse tulid nii kuld kui pronks. TOLM Stuudio tehtud graafika OP+-le pälvis Digital Motion Graphics kategoorias kulla ning Identity loodud Eesti Vabariik 100 logo võitis Brand Logo kategoorias pronksi.

Pildil: fragment OP+ ekraanigraafikast, autor: TOLM

European Design Awards (ED-Awards) on üks Euroopa tähtsamaid disainifestivale. See konkurss on eriline selle poolest, et töid hindavad disainiajakirjade toimetajad ning disainikuraatorid ja -kriitikud, mitte disainerid, nagu ADC puhul, või tööstusharu esindajad, nagu Cannes’i või D&AD puhul. ED-Awards žüriisse kuuluvad tuntud tuntud disainiajakirjade (designaustria, grafia, étapes:, novum, [KAK], CAP&Design, Eye jpt) esindajad. Seega valivad ED-Awardsil võidutöid inimesed, kelle jaoks on disaini hindamine nende põhitöö.

ED-Awards galal Varssavis osalesid eestlastest Meelis Opmann ja Ionel Lehari Identity’st ning Joosep Volk ja Maido Hollo TOLM Stuudiost, samuti TOLMu endine animaator Karri Kaljend.

ED-Awards 2019 kuld
OP+ ekraanigraafika
Animatsioonistuudio: TOLM
Muusika: Janek Murd
Klient: ERR

ED-Awards 2019 pronks
EV100 logo
Brändinguagentuur: Identity
Klient: Riigikantselei

ev100%20logo%201 block
ev100%20logo%202 block

Tutvu kõigi võidutöödega: European Design Awards 2019

Silja Oja, Turundajate Liit

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt