31.08.2020

Telia Eesti juhtkonnas toimub mitu muudatust

Alates septembrist on Telia Eesti ärikliendiüksuse juht Holger Haljand. Lisaks jätkavad alalistel positsioonidel kolm Telia juhtkonna liiget, kes varasemalt olid kohusetäitja rollis – era- ja turundusüksuse juht Kristjan Viilmann, müügi- ja teenindusüksuse juht Katre Liiberg ning personaliüksuse juht Ingrid Viinapuu.

Telia Eesti ärikliendiüksuse juht Holger Haljand

Holger Haljand oli eelnevalt Telia Eesti erakliendi- ja müügikanalite üksuse juht, kes viimased kuus kuud töötas Telia Rootsis, juhtides sealset erakliendi mobiiliteenuste üksust ning kuuludes Telia Rootsi juhtkonda. Septembrist jätkab Haljand Telia Eesti juhatuse liikme ja ärikliendi üksuse juhi rollis.    

kristjan viilmann 1 e1598874640294
Telia era- ja turundusüksuse juht Kristjan Viilmann. Foto: Jake Farra.

Kristjan Viilmann on Eesti telekomisektoris töötanud üle 15 aasta ning omab pikka kogemust nii mobiili-, interneti- kui TV äri arenduses. Viimased neli aastat täitis ta Telia erakliendiüksuse ärijuhtimise osakonna juhi rolli. Nüüdsest juhib Viilmann Telia Eesti era- ja turundusüksust ning peatselt saab temast ka Telia Eesti juhatuse liige.    

katre liiberg 1
Telia müügi- ja teenindusüksuse juht Katre Liiberg. Foto: Jake Farra.

Katre Liiberg on olnud Telia müügi- ja klienditeeninduse üksuse juhi kohusetäitja rollis märtsist. Eelnevalt juhtis ta pea neli aastat Telia esinduste võrku ja klienditeenindust. Enne Teliasse tulekut töötas Liiberg üle 10 aasta erinevates rahvusvahelistes jaeettevõtetes.

ingrid viinapuu e1598874792939
Telia personaliüksuse juht Ingrid Viinapuu.

Ingrid Viinapuu on Telias varasemalt töötanud lisaks personalivaldkonnale ka ärikliendiüksuses. Viimati töötas ta kaks aastat Telia Company personaliüksuses tulemusjuhtimise valdkonna juhina, enne seda oli aga üheksa aastat tehnoloogiaüksuse HR partner.

“Olen uhke, et saame oma talentidele pakkuda uusi põnevaid võimalusi ning väljakutseid! Meil on tugev tiim, kes viib nii Telia kui Eesti tulevikku,” kommenteeris Telia juht Robert Pajos.

Juhtkonnast lahkuvad (kuid jätkavad Telias tööd) varasem personaliüksuse juht Janika Kuusik ning ärikliendiüksuse juhi kt Kristjan Kukk.

Silja Oja, TULI


Telia Eesti on Turundajate Liidu (TULI) liige. TULI ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. TULI-sse kuulub praegu 80 ettevõtet.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt