10.11.2020

Teenusedisaini hübriidüritus PlayDay kutsub turismisektori tulevikule kaasa mõtlema

EASiga koostöös ja Pärnu linnavalituse eestvedamisel toimub 12. novembril rahvusvaheline hübriidkonverents PlayDay, mille eesmärk on tõsta ettevõtjate teadlikkust, kuidas arendada teenuseid ja tooteid teenusedisaini põhimõtete järgi. Konverentsi fookus on tänavu turismil ja sellel, kuidas muuta turismisektori madalhooaeg tulutoovaks kõrghooajaks. TULI liikmetele virtuaalpääse -35% soodsamalt.

„Seekordne konverents kannab äärmiselt aktuaalset teemapüstitust ja oleme tänulikud, et saime programmi nii kodumaised kui ka rahvusvahelised eksperdid. Usume, et saame PlayDay’ga olla abiks ettevõtjatele kriisiga tegelemisel ja innustame programmist kindlasti osa võtma. Osalejatele on garanteeritud palju uut inspiratsiooni ja innovaatilisi lahendusi,” rääkis Pärnu linnavalitsuse ettevõtluse spetsialist ja PlayDay korraldaja Toomas Toodu.

Konverents on mõeldud kõigile, kes soovivad silmaringi avardada, inspiratsiooni koguda ja tahavad oma ettevõtte tulusamalt tööle panna.

Sellel aastal on konverents esmakordselt ingliskeelne ning oma kogemusi, edulugusid ja konkreetseid soovitusi jagavad rahvusvahelised eksperdid nii Suurbritanniast, Saksamaalt, Austriast, Sloveeniast ning mujalt. Eestit esindavad konverentsil Tallinna Lennujaam, Baltikumi suurim tarkvaraarendusettevõte Nortal, Latitude59, ÖÖD Mirror House jt.

PlayDay’l osalejad saavad muuhulgas vastused järgmistele küsimustele:

  • Miks on vaja teenust disainida madalhooajal või ekstreemsetes tingimustes (nt COVID-19 põhjustatud reisipiirangud jms)?
  • Kuidas teenust disainida ja muutustega kohaneda?
  • Millised on innovaatilised võimalused ja efektiivsed digilahendused teenuste disainimisel?

Konverentsi läbiviimisel lähtutakse Eesti Vabariigi Valitsuse ja Terviseameti korraldustest.

PlayDay 2020 sünnib Pärnu linnavalitsuse, Tartu Ülikooli Pärnu Kolledži, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse ja Lääne-Eesti Turismi koostöö tulemusena.

Täpsem programm ja piletiinfo on PlayDay veebilehel: https://playday.ee

 TULI liikmetele virtuaalpääse -35% soodsamalt koodiks TULI.

Registeerida saab siin: https://fienta.com/playday-2020

EAS on Turundajate Liidu (TULI) liige.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt