14.01.2020

Tartus alustas digiagentuur Neway Digital

Alates sellest aastast tegutseb loovagentuuri Neway kõrval digimeeskond, mille eesmärk on luua suurepärase kasutajakogemuse ja tehnilise teostusega kodulehti, e-poode ning interaktiivseid ekraanilahendusi. Loodud agentuur kannab nime Neway Digital.

Fotol: Jaan Naaber

Neway juhi Jaan Naaberi sõnul on Neway Digitali loomine strateegiline samm. „Täna on Neways kaks meeskonda – esiteks loovagentuur, mille teenusteks on bränding, teenusedisain, loov- ja disainilahendused, teiseks digiagentuur, mis loob uue ajastu digilahendusi,“ rääkis Naaber. 

„Klientide jaoks tähendab see veelgi põhjalikumat ja professionaalsemat lähenemist, sest Newayl on nüüd kaks meeskonda – digi- ja loovtiim. Üks toetab teist. Ühe fookus on päriselus ning teise oma internetis,“ rääkis Neway projektijuht Arnika Kajaste. 

Neway Digitali meeskond on tänaseks loonud digilahendusi nii Eestis kui ka rahvusvaheliselt. Viimase aasta klientide hulka kuuluvad näiteks Playtech Estonia, Junior Achievement, Eesti Lennundusklaster, digiturundusagentuur Convertal, Piletikeskus, Cleveron, Eesti Olümpiakomitee ja Tahe Outdoors. 

Neway loodi 12 aastat tagasi Tartus. Tänaseks on agentuur pärjatud mitme kuldmuna, disainiauhinna ja muu tiitliga. Neway on Eesti Disainikeskuse, Eesti E-kaubanduse Liidu, Teenusmajanduse Koja ja Turundajate Liidu (TULI) liige.

Lisainfo:
Jaan Naaber
Neway juht
Tel. +372 5819 0890
E-mail:
newaydigital.ee

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt