26.05.2021

Täna viimane võimalus esitada töid Kuldmunale!

Viimaste mõtlejate tähtaeg Kuldmuna tööde esitamisel saab täna südaööga (23:59) läbi. See tähendab, et vaid loetud hetked on võimalik loovusfestivalile oma töid saata ja oma turundus- ja reklaamianded proovile panna.

Esitatavate tööde puhul tuleb silmas pidada, et tööde esmailmumise vahemik peab olema 25.01.2020 – 04.04.2021. Ülejäänud osalemispõhimõtted on leitavad Kuldmuna.ee veebilehelt.

Praeguseks hetkeks on Kuldmuna töid laekunud üle 800 ning Taeva Pesamuna noortekonkursi töid 26. Sel aastal on konkursile esmakordselt lisandunud kategooria „Sotsiaalmeedia postitus“, seega lisaks agentuuridele, tellijatele, eraisikutele ja teistele loovkooslustele on osalema oodatud ka suunamudijad.  

Sarnaselt paljudele teistele üritustele on ka Kuldmuna pidevas arengus. Lisaks „Sotsiaalmeedia postituse“ kategooriale on esmaesitlusel teisigi kategooriaid. Turunduskommunikatsiooni valdkonnas on nendeks veel „Reklaam sotsiaalmeedias“ ja „Online reklaamfilm“. Disaini ja meisterlikkuse valdkonna uued tulijad on „Logomärk & logotüüp“ ning „Kasutajakogemus ja kasutajamugavus: UX/UI teekond“. Kogemusturunduse valdkonnas saab sel aastal kandideerida kategoorias „Keskkondade ülene kogemus“.  

Alates 14. juunist on Eestis lubatud välitingimustes üritustest osa võtma kuni 1000 inimest, üritused peavad lõppema hiljemalt südaööl. Ja Kuldmuna gala toimub 1. juulil! Ohutusnõudeid arvesse võttes on auhindade jagamine sel aastal üles ehitatud vabaõhuüritusena Tallinnas Põhjala tehases, mille korraldamise eest hoolitsevad üritusturundusagentuurid Elamusstuudio ja Broadline. 

Kuldmuna konkursi ideeks on tunnustada turundusvaldkonna parimaid ja aidata silma paista ka teistel väärikatel loovtöödel turundusmaastiku mitmetahulistest suundadest. Loovusfestival toob kokku ja ühendab sarnastel aladel tegutsevaid mõtlejaid-tegutsejaid, et üksteise saavutusi nautida, neist inspireeruda ja õppida.   

Kuldmuna korraldaja Turundajate Liit (TULI) on kõiki turundusega tegelevaid professionaale ühendav liit, mille missiooniks on tõsta kohalike ettevõtjate ja terve Eesti ühiskonna teadlikkust turunduse erinevatest aspektidest. 

Rohkem infot Kuldmuna 2021 teema, kategooriate ja žüriide koosseisude kohta: www.kuldmuna.ee 

Merilin Blöndal, Dalton
Silja Oja, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt