09.01.2017

Täna algas Loovusfestivali Kuldmuna 2016 konkurss!

Pressiteade 

01.02.2016

 

Alates tänasest võetakse vastu kandidaate 18. korda toimuvale Loovusfestivalile “Kuldmuna 2016”, kus saavad tunnustuse möödunud aasta parimad reklaamimaailma tegijad. Eesti Turunduskommunikatsiooni Agentuuride Liidu (ETKAL) poolt korraldatava konkursi auhinnagala toimub 18. märtsil Saku Suurhallis. 
 

 

Reklaamimaailma oodatuima Kuldmuna konkursi ja auhinnagala korraldajaks on Eesti Turunduskommunikatsiooni Agentuuride Liit (ETKAL). Töid saab esitada reklaami-, disaini-, digitaalse reklaami, meedia, turundusliku PR ning üritusturunduse kategooriasse. Lisaks kuulutatakse välja parim agentuur ning premeeritakse parimat klienti. Möödunud aastal kandideeris Loovusfestivalil Kuldmuna kokku 409 tööd.

 

Lisaks antakse sel aastal esmakordselt välja auhind panuse eest Eesti turundusse. Tiitli saab asutus, projekt või isik, kes on aasta(te) jooksul panustanud Eesti turunduskommunikatsiooni sektori arengusse.

 

“Kuldmuna” gala toimub Passwordi teise konverentsipäeva õhtul ehk 18. märtsil. Tegemist on läbi aegade suurima turundussündmusega, kus peateemaks on loovuse ja äri ühendamine, osalema on tulemas üle 800 turundaja.

 

Kuldmuna eesmärk on väärtustada parimaid ideid ja loovlahendusi, sest need on äritulemuste saavutamisel aina olulisemad.

 

 “Koostöö Passwordiga ja Kuldmuna toimumise uus formaat loob meile võimaluse tunnustada reklaamimaailma tippe läbi aegade suurima auditooriumi ees, “ kirjeldas gala uuendust ETKALi tegevjuht Lola Tehver.

 

Konkursitöid Kuldmuna 2016 konkursile saab esitada 1.- 29. veebruarini aadressil defol.io/kuldmuna/2016, lisainfot www.kuldmuna.ee.

 

Kõiki töid hindavad tunnustatud eksperdid, zhüriide esimehed on rahvusvahelise kogemusega reklaami või PR erialal töötavad inimesed.

 

Loovusfestivali Kuldmuna raames toimub ka traditsiooniline Noortekonkurss Pesamuna, kus saavad mõõtu võtta kuni 28-aastased (k.a) loojad. Konkursile saab registreeruda alates 1.-29. veebruarini ja lähteülesanne saadetakse 8. märtsi hommikul.

 

Kuldmuna toimub Eesti loovagentuuride iga-aastase loovusfestivalina alates 1998. aastast eesmärgiga tunnustada Eesti parimaid turunduskommunikatsioonilahendusi ning valdkonna silmapaistvamaid tegijaid.
 

 

ETKAL on Eesti üritusturundus-, reklaami-, meedia-, PR-, disaini- ja digiagentuuride ühine katusorganisatsioon. Erialaliidu eesmärkideks on turunduskommunikatsiooni valdkonna arendamine Eestis, sektori maine ja ühiste seisukohtade kujundamine ning huvide esindamine suhtluses avaliku võimu ja teiste osapooltega.

 

Lisainformatsioon:

 

Lola Tehver

 

ETKAL tegevjuht

 

 

mob 50 19003

 

www.kuldmuna.ee.

 

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt