07.10.2020

Tallink jazzi lainel

Tallink ja Jazzkaar töötasid koostöö tähistamiseks välja ühise kampaania. Lähemalt räägib kampaaniafilmist “Alati jazzilainel” Optimist Creative’i loovjuht Anti Jürgenstein.

See on küll päris kindel, et Jazzkaare vedajad eesotsas Anne Ermiga on eriti vintsked tegelased. Kõikide jõudude kiuste on see festival vastu pidanud ja meelitanud kohalikke ning välismaiseid jazzisõpru ja -artiste meie kontserdipaikadesse juba 30 aastat. Õnneks on sellel teekonnal olnud ka soosivaid jõude, kes on innustanud ja aidanud igal aastal latti kõrgemale nihutada. Tallink, kes on läbi aastakümnete toetanud spordi-, keskonna-, ja kultuuriprojekte, on üks neist, kes on õla alla pannud ka Jazzkaarele.

Sel korral otsustati tõsta omavaheline sponsorlussuhe uuele tasemele, panustades sellesse rohkem energiat kui kunagi varem. Hea energia sünnitas kampaaniafilmi, mille eesmärk oli teha teineteisele kummardus ja tuua jazzilainele muusika- ja jazzi austajaid nii siitpoolt kui sealtpoolt Soome lahte.

Jazzkaar mobiliseeris projekti jaoks Eesti jazzmuusikute raskekahurväe. Aasta Jazzmuusiku tiitliga pärjatud Joel Remmel kujundas muusika ja vigurdas klahvidel. Lisaks Joelile esitasid lugu nii heli- kui filmistuudios Siim Aimla, Raivo Tafenau, Heikko Remmel ja Reigo Ahven.

Tallink omalt poolt rivistas üles Megastari, Optimist Creative’i ja Get Shot Filmsi koos režissöör Janar Aronijaga.

Vaata filmi ja kui minutilisest jazzivaibist jääb väheks, siis see on okei. Kontserte leiad praegu üle Eesti.

Anti Jürgenstein
Loovjuht
Optimist Creative


Optimist Creative on Turundajate Liidu (TULI) liige.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt