21.11.2019

Tagasi Kooli kutsub: Turundaja, tule anna õpilastele üks tore külalistund

Lihtne on kinkida ära asju (eriti, kui Sul on neid palju), aga proovi kinkida ära midagi tõeliselt väärtuslikku – oma aega. Mine tagasi kooli ja räägi õpilastele oma tööst, inspireeri neid. Võimalik, et neist saavad Sinu tulevased kolleegid.

Tagasi Kooli on haridusalgatus, mis toob erinevaid inimesi koolidesse oma tööst rääkima ning oma karjäärilugu jagama. 

Õpetajad üle Eesti on esitanud üle 1000 külalistunni kutse ning koolidesse oodatakse rääkima kõikide erialade inimesi – väga oodatud on ka turunduse-, kommunikatsiooni- ning meediavaldkonna eksperdid. Oma tööst on teretulnud rääkima nii turundusspetsialistid, graafilised disainered, digiturundajad, loovjuhid, avalike suhete- ja suhtekorraldusspetsialistid kui ka üritusurundajad.

Osaledes algatuses ja andes Tagasi Kooli raames külalistunni, annad oma panuse noorte haridusse. See on võimalus tutvustada noortele erinevaid ameteid, millest nad ehk varem kuulnudki pole, tutvustada neile tööelu ning rääkida, milliseid teadmisi ja oskusi on Su töös vaja.

Külalistunni andmine on lihtne, aga Tagasi Kooli jagab ka paari soovitust. Näiteks 1.- 6. klassi õpilasi huvitab enim, milline on erinevate ametite tööpäev ja nad soovivad tunnis liikuda, midagi katsuda või näha. 7.-12. klassi noortele tasub tutvustada lisaks ametile ka oma elulugu ning tuua välja selle jooksul tehtud haridus- ja töövalikuid. Tasub meeles pidada, et õpilased on huvitatud ka küsimuste küsimisest – jäta selle jaoks ka kindlasti aega!

Panusta haridusse ja noortesse – kingi oma ajast 45 minutit ning tule anna üks tore külalistund!

Sobiva tunni saad valida aja, piirkonna, kooli või valdkonna järgi lehelt registreeru.tagasikooli.ee/kulalisopetaja/tule

Lisainfo:
Eveli Jõesaar
Tagasi Kooli kommunikatsioonijuht
+372 55 654 325
 

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt