29.04.2021

Taeva Pesamuna ootab osalema noori turundustalente, tähtaeg: 30. aprill

Veel viimast nädalat on võimalus panna end kirja Taeva Pesamuna konkursile! Registreeri vähemalt 2-liikmeline meeskond ja pane oma ideed proovile. Osalemine on tasuta!

Ära hoia oma oskusi vaka all, vaid haara kinni võimalusest, et oma turundusalast talenti ja võimekust Eestile näidata. Taeva Pesamuna on suurepärane koht, kus oma loomingulistele mõtetele vunki juurde saada ja parima idee eest laiemat tunnustust pälvida.

Osalemine on tasuta ja oodatud on kõik kuni 26-aastased noored. Meeskonnaliikmete ülemmäära ei ole, seega kutsu kampa oma kõige teravamatest pliiatsitest sõbrad, kolleegid, kursusekaaslased. Sel aastal ootab võidumeeskonda ees 2000-eurone haridusstipendium, mis annab võimaluse oma oskusi veelgi paremini lihvida ja arendada.

Lisaks auhinnale annab võidu magususest aimu Taeva Pesamuna žürii esimees Gert Lee: „Pesamuna konkursil osalenud noortel on alati olnud võimalik oma ideid katsetada ja proovile panna, kuid selle korra erinevus on, et mõttest saab reaalsus. Võidukampaania jõuab meediasse ja muutub nähtavaks. Tänavuse briifi oleme mõelnud juba varakult valmis ja teinud ka vastavaid kokkuleppeid selleks, et kampaaniat levitada.“

Esitatud töid hindab 7-liikmeline žürii, kelle seas on esindatud start-up-i, projektijuhtimise, ajakirjanduse, reklaaminduse ja kommunikatsiooni valdkondade spetsialistid, kes üheskoos parimatest parima meeskonna välja selgitavad.

Registreerimine läheb lukku reedel, 30. aprillil kell 23:59 ja registreerida saab aadressil defol.io/kuldmuna/2021. Võistlusväljal näeme!

Loe ka: Gert Lee: tänavusest Taeva Pesamuna võidutööst saab reaalne kampaania.

Taeva Pesamuna konkursi toetaja on loovagentuur Taevas Ogilvy.

1920x1080px

Kuldmuna korraldaja Turundajate Liit (TULI) on kõiki turundusega tegelevaid professionaale ühendav liit, mille missiooniks on tõsta kohalike ettevõtjate ja terve Eesti ühiskonna teadlikkust turunduse erinevatest aspektidest.

Vaata ka: kuldmuna.ee

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt