04.05.2020

Südameapteek ja USS Security Eesti alustasid koostööd ravimite kiirkulleri teenuse osutamiseks

Näide koostööst, mis ilma kriisita ilmselt iial aset ei oleks leidnud. Tänu turvafirma kiirreageerimise võimekusele ja apteegi pakutavale esmatasandi meditsiinile on tulemuseks ravimid kiirelt koju kätte.

Südameapteek ja USS Security toimetavad nüüdsest ravimid ja muud apteegikaubad kiirelt ja kontaktivabalt kodudesse samal päeval nii Tallinnas kui lähiümbruses. Plaanis on teenust laiendada ka teistesse maakondadesse.

COVID-19 leviku, kaubanduskeskuste sulgemise ja e-kaubanduse hüppelise kasvu tõttu on pakiautomaatide ja kullerfirmade koormus suur ning e-poodide tarned võtavad aega. Kriis on viinud kokku eraldiseisvates valdkondades tegutsevad ettevõtjad ja ettevõtted, et leida praegusel hetkel lisaväärtust pakkuvaid koostöövõimalusi.

„Südameapteegi e-apteegi tellimuste maht kasvab ning kliente rahuldavate tarneaegadest kinnipidamine on kullerteenust pakkuvatele ettevõtetele tõsine väljakutse. Retsepti- ja käsimüügiravimid ning muud apteegikaubad peavad jõudma inimesteni võimalikult kiiresti olukorras, kus kodunt väljumine ei ole lubatud või võimalik ning kaupade üleandmine peab toimuma praegusele ajale kohaselt kontaktivabalt ja turvaliselt,“ rääkis Südameapteegi juhatuse esimees Risto Laur.

„USS Security meeskonnal on kullerteenuse osutamise kogemus ning võimekus, mis sai koostöös kohandatud ka e-apteegist ostetavate ravimite ja apteegikaupade klientideni tarnimiseks. Mul on hea meel, et mõned nädalad tagasi ühiselt arutatud teenus on tänaseks klientidele kättesaadav. Siinkohal tänan USS Security juhatust ja meeskonda ning Ravimiametit konstruktiivse ja kiire töö eest,“ lisas Laur.

„USS Security teenusteportfell on lai ja oleme alati avatud uutele väljakutsetele. Meie tehnoloogilised lahendused ja koolitatud turvatöötajate võrgustik annavad võimaluse pakkuda sellist uut teenust nagu kaupade kiirkuller. Tänases muutunud maailmas on klientidele väga oluline, et pakid jõuaksid tellijateni igati turvaliselt kohale. Ideest teostuseni läks aega meil ainult kaks nädalat. Rõõm on koostööd teha selliste uuendusmeelsete koostööpartneritega,“ ütles USS Security Eesti juhatuse esimees Raul Parusk.

USS Security sama päeva kojuvedu kehtib Südameapteegi e-apteegi tellimustele, mis on teostatud tööpäeviti enne kella 15:00. Tööpäeviti pärast kella 15:00, nädalavahetustel ja riiklikel pühadel tehtud tellimused jõuavad sihtpunkti järgmise tööpäeva jooksul.

Südameapteegi kaubamärgi all tegutseb 68 apteeki ja Eesti kõige uuem e-apteek www.sudameapteek.ee.

Silja Oja, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt