12.02.2019

Stockmanni uueks turundusjuhiks saab Tiina Tali

Tiina Tali lahkub Coop Panga turundus- ja kommunikatsioonijuhi kohalt ning asub uude ametisse Stockmanni kaubamajas 4. märtsil. Stockmanni senisest turundusjuhist Mari Villemist on aga saanud Peugeot Baltikumi turundusjuht.

Tiina on töötanud finantsvaldkonnas kokku 10 aastat, alustanud Swedbankist ja viimased 7 aastat panustanud Coop Grupi edusse.

Tiina silmapaistvaim saavutus selle aja jooksul oli Coop Panga lansseerimine 2017. aastal (Krediidipanga muutmine Coop Pangaks), mis tõi Aasta Turundusteo tiitli ja 5 muna Kuldmunal, neist 3 kuldset.

Coop Pank loodi usus, et elu Eestis ei pea koonduma ainult suurlinnadesse. Panganduse ja kaubanduse integreerimise tulemusel tekkis Eesti pangandussektori suurim teenindusvõrk ning elementaarsed pangateenused said hästi kättesaadavaks. Loovagentuurina oli abiks Optimist, suhtekorraldajana Agenda PR ja meediaagentuurina Initiative.

„Tundsin, et olen pikalt pangandussektoris töötanud ja soovisin edasi liikuda, et uues valdkonnas uusi asju teha,“ kommenteeris Tiina oma lahkumist.

Väljakutseteks uue tööandja juures peab Tiina aga Stockmanni positsiooni parandamist Eesti turul, e-kaubanduse arendamist ja uute innovatiivsete lahenduste pakkumist. 2019. aastal plaanib Stockmann kasutusele võtta mitmeid uusi tehnoloogilisi lahendusi kliendikogemuse personaliseeritumaks muutmiseks.

Stockmann Eesti loovagentuur on siiani olnud AD Angels ja ses osas Tiina esialgu muudatusi ei plaani.

Stockmanni turundustiimi kuulub 20 inimest, sh püsiklienditeeninduse- ja väljapanekuspetsialistid.

Autor: Silja Oja, Turundajate Liit

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt