26.05.2021

Stockmann toob esimesena Eestisse live shoppingu

27. mail kell 19.00 toimub Eesti esimene reaalajas ostlemisüritus ehk live shopping. Üritust korraldab Stockmanni kaubamaja veebilehel stockmann.ee. Live shoppingu ajal saab veebilehel jälgida otseülekannet ning näidatavaid tooteid ühe klikiga ostukorvi lisada.

Karolin Kuusik ja Aljona Eesmaa

Esimest otseülekannet juhivad stilist Karolin Kuusik ja moetoimetaja Aljona Eesmaa, kes jagavad moesoovitusi algavaks suvehooajaks ning pakuvad inspireerivaid ideid naiste- ja lastemoe teemadel. Otseülekande ajal saab lisaks mugavale ühe klikiga ostlemisele kommenteerida, esitada küsimusi vestlusaknas ning saada jooksvalt vastuseid. Kõik live shoppingu otseülekanded salvestatakse ja salvestisi saab järelvaadata Stockmanni veebilehel.

Stockmanni turunduse ja kliendikogemuse valdkonda juhtiv Katre Uibomäe ütles: „Ühine interaktiivne hetk lemmikstaari või -mõjuisikuga ning hooaja kuumimad tooted ühe klikiga ostukorvis on just see, mis teeb live shoppingust uue populaarse ostlemisformaadi.“ Internetipõhise live shoppingu juured ulatuvad Hiinasse, kus inimesed on aastaid jälginud sotsiaalmeedias otsemüüki ja ostnud miljardite väärtuses tooteid. Taobao ja WeChat platvormid on ühed populaarsemad.

„Nüüdseks on reaalajas ostlemise trend jõudnud Põhjamaadesse ning näiteks Soomes on see uusim võimalus väga kiiresti omaks võetud,“ kinnitab Katre Uibomäe. Moetooteid on lisaks Soome Stockmannile live shoppingutel müünud ka sellised brändid nagu Stockmanni gruppi kuuluv Lindex, Monki, COS ja Gina Tricot. Eestisse toob live shoppingu esimesena Stockmann.

Stockmann AS on Soome kontserni kuuluv premium kaubamaja Tallinna kesklinnas, mis pakub mitmekülgseid ja kvaliteetseid brände moe-, ilu-, kodu- ning toidukaupade kategooriatest. Stockmanni kaubamajad asuvad lisaks Tallinnale ka Soomes ja Riias.

Stockmann Eesti on TULI liige.

Toimetas: Silja Oja, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt