31.03.2021

Stockmann kolib fotostuudio Soomest Eestisse ja värbab paarkümmend inimest

Stockmann ehitab Tallinnasse kaasaaegse 600m2 fotostuudio, kus hakatakse looma sisu kõikide Stockmanni koduturgude tarvis – Soome, Lätti ja Eestisse. Fotostuudio toodang leiab rakendust nii ettevõtte e-poes kui ka turundusmaterjalides, sh ajakirjad ja digikanalid. Seni asus sarnane fotostuudio Soomes Stockmanni logistikakeskuse juures.

Foto on illustratiivne: Anna Shvets, pexels.com

Otsus tuua stuudio Eestisse on osa Stockmanni strateegiast töötada varasemast enam üle kolme koduturu ning leida kuluefektiivseid lahendusi.

„E-kaubandus kasvab ning Stockmann teeb selles valdkonnas suuri investeeringuid, see on üks meie suuri fookusi. Üks olulisi kliendikogemuse momente e-kaubanduses on tooteinfo, selle kvaliteet ja täpsus. Me soovime pakkuda toodetega tutvumiseks piisaval arvul fotosid ja tekstilist infot, et klient teaks, mida ta ostab ja saaks olla kindel, et see on see, mida vajab,“  rääkis Stockmanni turunduse ja kliendikogemuse direktor Katre Uibomäe.

Stockmann tõi 2021. aastal uuel ja täiendatul viisil tagasi Stockmanni ajakirja, mis ilmub nüüdsest seitse korda aastas. Uuenduse raames pandi varasemalt paar korda aastas ilmunud ajakiri kokku igakuise püsikliendi kataloogiga.

Katre Uibomäe
Stockmanni turunduse ja kliendikogemuse direktor Katre Uibomäe

„Uuendatud ajakiri MyStockmann on loodetavasti sisukas ja inspireeriv lugemine. Esmane tagasiside meie klientidelt on olnud positiivne ja julgustav. Ajakirja sisuloome protsessi kuluefektiivsus on oluline ja rajataval fotostuudiol on siinjuures võtmeroll,“ lisas Uibomäe.

Fotostuudio saab asuma Tallinna kesklinnas Stockmanni kaubamaja ruumides. Kokku ehitatakse neli stuudiot koos muude vajalike ruumidega. Kokku võtab fotostuudio enda alla 600m2.

Fotostuudios saavad olema ka innovaatilised digitaalsed lahendused – kaks masinat, mille abil saab teha fotosid virtuaalsete modellidega.

Fotostuudio toomisega Eestisse luuakse mitmeid uusi töökohti. Stockmann on värbamas 20 inimest, teiste seas fotostuudio juht, fotograafid, fotokoordinaatorid, fototöötlejad ja tekstitootjad.

Fotostuudio loomisega Tallinnasse liigub kogu vastutus selle toimise eest Stockmann Eesti turunduse ja kliendikogemuse üksuse alla, mille grupi tasemel juhtimine liikus Katre Uibomäe vastutusalasse eelmise aasta kevadel.

Silja Oja, TULI

Loe ka:

Stockmann Eesti on Turundajate Liidu (TULI) liige.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt