23.04.2020

Stockmann avas moe- ja kodukaupade e-poe

Tegu on nii Eesti kui Läti klientidele suunatud Soome kaubamaja e-poega, mille käivitamine toimus kolme nädalaga.Stockmann avas 22. aprillil oma esimese püsiva e-poe, mille kaudu hakkab pakkuma moe- ja kodutooteid. Valikus on üle 6000 erineva toote. E-poes saab Stockmann pakkuda veelgi laiemat kaubamärkide ja toodete valikut, nii leiab sealt mitmeid uusi kaubamärke, näiteks Tiger of Sweden, Eton, Adidas by Stella McCartney, Under Armour ja Peak Performance.

Tarne toimub otse Soome kesklaost ning tarnekiiruseks lubab Stockmann 3-7 tööpäeva. Kaupa saab tellida nii Omniva kui Itella pakiautomaati, tarne koostöös Omnivaga on tasuta. Tarnepartnerite hetkekoormusest tingituna võib lõplik toodete jõudmine kliendini võtta mõnevõrra kauem.
„Ajal, mil kaubamaja on suuremas osas suletud, mängib e-kaubandus klientide teenindamisel märkimisväärset rolli. Stockmannil oli e-pood küll plaanis, kuid eriolukorra tingimustes käivitasime selle vaid kolme nädalaga. See on meie jaoks alles algus ja töötame selle nimel, et e-poodlemise kogemust klientidele veelgi mugavamaks muuta, kuid suur samm on astutud ning oleme nüüd e-avatud,“ ütles Stockmanni finants- ja arendusjuht Andres Alango.

Kuna tegu on nii Eesti kui Läti klientidele suunatud Soome kaubamaja e-poega, on ostukeskkond ingliskeelne. Tingimused ning klienditugi on aga kohalikes keeltes.

Vaata: shop.stockmann.com

Stockmann Eesti on Turundajate Liidu (TULI) liige.

Silja Oja, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt