15.02.2019

Seewaldisse minek. Laternate valguses.

Mööduv aasta on võhmale võtnud ja tunned, et oled täitsa hull valmis? Kus häda kõige suurem, seal abi kõige lähem. Turundajate Liit kutsub oma liikmeid laternamatkale Seewaldisse, et ühendada põnev ekskursioon, tervislik liikumine ja imekaunis vaatemäng.

Kuupäev: 20.02.2019
Aeg: 18:30-21:30
Toitlustus: Matka lõpus ühine tee joomine ja piruka söömine
Osalustasu: 17 €/in

Pole vast paika, mille kohta tiirleks rohkem jutte kui psühhiaatriahaigla. Seewaldi matkal läheme ja uurimegi, kuidas kunagisest kaunist suvemõisast sai raviasutus. Vaatleme uskumatuid ja veel kummalisemaid lugusid, mis selle paiga ümber tiirlevad ning arutame, palju nendes juttudest tõde võib leida. Teeme ka populaarteadusliku lühiülevaate psühhiaatriast, tutvume teiste kunagiste Kristiine suvemõisadega, kõnnime läbi Stroomi ranna värvika mineviku ning uurime Pelguranna uuemat ja vanemat osa. Kauni visuaalse efekti ja ajastutruu minevikku rändamise tunde tekitavad valgusallikana kasutatavad vanaaegsed õlilaternad.


IMG 1547 block

IMG 1493 block

Matka algus- ja lõpp-punkt on psühhiaatriapolikliiniku parklas, aadressil Paldiski mnt 52/6. Ajastutruu tunde ja efekti saavutamiseks on matkal keelatud kasutada taskulampe ja muid elektrivalguse allikaid – valgust saame vaid elava tulega korraldaja poolt antud tormilaternatest.

Korraldajate sõnul on Seewald kõige intrigeerivam matkateema ning peamiseks põnevuseks on räägitav info. Haigla territooriumil kuuleme näidete najal lähemalt diagnoosidest ja Seewaldi tegevusampluaast. 

Matka lõpetuseks kinnitame keha maitsvate pirukate ja kosutava teega.

Registreerimise tingimused
Laternamatk Seewaldisse on korraldatud Turundajate Liidu liikmetele. Registreerimine ei ole nimeline, matkagrupi suuruse piirarvu silmas pidades saab tulla kuni viis osalejat ühest ettevõttest. Registreerida saab 15. veebruarini 2019 vabade kohtade olemasolul. Registreeringut ei saa tühistada.

NB! Registreerimine on lõppenud!

Kohtlaselt naeratades


Signe Kõiv
Turundajate Liidu tegevjuht

+372 5023 456

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt