26.03.2019

Rocca al Mare ja Kristiine Keskust asub juhtima Linda Eichler

Aprilli alguses alustab Rocca al Mare kaubanduskeskuse ja Kristiine Keskuse juhina tööd Linda Eichler. Senine juht Helen Metsvaht asub tööle Soome ja Eesti üksuse kommertsdirektorina Cityconi peakontoris.

“Kaubanduskeskused ja kaubandus tervikuna teeb läbi olulisi muutusi, milleks oleme põhjalikult valmistunud. Lähima paari aasta olulisemad eesmärgid on Kristiine Keskuse kümnendi suurima värskenduskuuri lõpule viimine ja Rocca al Mare kaubanduskeskuse tugeva üürnike koosluse mitmekesistamine,” ütles Linda Eicher

Eichleri sõnul saab Kristiine Keskus veel käesoleva aasta sügiseks täiesti uue sise- ja välisilme ning keskusesse ehitatakse uus toitlustustänav Kristiine Road. Rocca al Mare puhul on väga aktuaalne meelelahutuse osakaalu suurendamine ning tulevikuarenduse ettevalmistus.  

Cityconi kommertsdirektorina tööd alustava Helen Metsvahi klastrisse kuuluvad edaspidi lisaks Eesti keskustele ka viis keskust Soomes. „Citycon keskendub oma keskuste edasiarendamisele, pannes rõhku just linnasüdamete tekkimisele. Lisaks kaubandusele on plaanis keskuste juurde rajada bürood, elukondlikkinnisvara, hotelle ja lisada avalike teenuseid, mida oleme edukalt suutnud Soome parima kaubanduskeskuse Iso Omena näitel juba teha.Eelpool mainitud tegevuste elluviimise eeldus on keskuste väga hea asukoht, tugev rentnike kooslus ja omaniku finantsvõimekus, mis Cityconi keskustel on kindlasti olemas,“ lisas kommertsdirektor Metsvaht. 

Linda Eichler asus Cityconis tööle 2018. aastal kommunikatsiooni- ja turundusjuhina. Varasemalt on ta töötanud investeeringute juhtimisega tegelevas ettevõttes Brave Capital. Hariduse on Eichler omandanud Estonian Business Schoolis ja IESEG School of Managementis.

Helen Metsvaht liitus Cityconiga 2015. aastal. Helen on kaubanduskinnisvaraga tegelenud ning erinevaid arendusprojekte nõustanud alates 2007. aastast ning neist kolm aastat juhtinud ka Järve Keskust. 

Kristiine Keskuse üldpind on 56 800 m2, millest 44 000 m2 moodustab väljaüüritav pind. Aastas külastab Kristiine Keskust 7,1 miljonit inimest. Rocca al Mare kaubanduskeskuse üldpind on 74 600 m2, millest 57 600 m2 on väljaüüritav pind. Aastas külastab keskust 5,5 miljonit inimest. 

Citycon on Põhjamaade juhtiv kaubanduskeskuste arendaja ja kinnisvara investeerimisfirma. Koos Kristiine Keskusega ja Rocca al Mare kaubanduskeskusega omab ja opereerib Citycon kokku 41 kaubanduskeskust Soomes, Rootsis, Norras, Taanis ja Eestis.

Fotol: Linda Eichler

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt