29.10.2020

Rocca al Mare ja Eesti Lasterikaste Perede Liit panid tudengite toetuseks püsti Headuse Seina

Eelmisel nädalal panid Rocca al Mare ja Eesti Lasterikaste Perede Liit keskusesse üheskoos püsti Headuse Seina, kuhu on võimalik tuua tudengite ülikoolitee toetuseks igapäevaseks eluks vajalikke tarbeesemeid.

Fotograaf: Marek Metslaid

„Tuleb tõdeda, et iseseisvat elu alustav noor tudeng mõjutab perekonna rahakotti palju suuremal määral kui näiteks alles algkooli astuv laps. Me ei suuda isegi ette kujutada, mis võivad olla need iseenesest mõistetavad tarbeesemed, mida ühel noorel võiks vaja minna. Seetõttu on meil väga hea meel, et saame keskusega teha koostööd Eesti Lasterikaste Perede Liiduga ja nende abil toetada konkreetseid tudengeid,“ ütles Rocca al Mare keskuse turundus- ja kommunikatsioonijuht Helina Leif kampaania tutvustuseks.

“Ülikooli õppima asumine tähendab paljude noorte jaoks kodust lahkumist ja iseseisva elu alustamist. Soovime, et noored saaksid kogu energia suunata õppimisele ning ei peaks liigselt muretsema igapäevase toimetuleku pärast. Pöördusime otse suurperedest pärit ambitsioonikate noorte poole ja küsisime neilt, mida neil kõige enam vaja oleks. Tõdesime, et vajadused on väga erinevad – näiteks on metsandust õppival noorel vaja sooje saapaid, et talvel metsas käia, samas on ka neid, kes tunnevad puudust sülearvutist või printerist,“ kommenteeris kampaaniat Eesti Lasterikaste Perede Liidu president Aage Õunap.

Rocca al Mare kaasab kampaaniasse ka oma rentnikud, kes omaltpoolt saavad soovikorral tudengeid toetada suuremate esemetega nagu näiteks laua või tooliga või tõesti sülearvutiga.

marekmetslaid mmp1033

KUIDAS TUDENGEID AIDATA?

Headuse Sein paikneb Rocca al Mare keskuses teisel korrusel lastekaupluste juures. Seinas on erinevad avaused erinevate asjade poetamiseks. „Näiteks on riiete jaoks sügav kapp, aga pottide, pannide ja nõude jaoks madalam, et midagi katki ei läheks. Kallimate asjade toomiseks tegime eraldi lukuga kapi, mida valvab keskuse turvameeskond,“ selgitas Leif.

„Nii Headuse Seina peal kui ka kampaania maandumislehel on kirjas need soovid, mis me noortelt küsitluse teel saime. Sellega anname inimestele ka julgustunnet, et nende poolt toodud esemed ei kao kuskile musta auku, vaid jõuavad kindla nooreni,“ sõnas Leif. „Muidugi ei pea täitma inimene just ühe konkreetse noore soovi. Kõik Headuse Seinale toodud asjad leiavad omaniku.“

Lasterikaste Perede Liit on valitud nädalavahetusteks pannud keskusesse toimetama ka oma vabatahtlikud, kes aitavad keskuse külastajatel seina üles leida ja aitavad selgitada, millisesse avausse asjad panna. Seega on sein väga heaks võimaluseks inimestel teha möödaminnes ka üks heategu.

Kõikide noorte soovidega on võimalik tutvuda kampaanialehel www.roccaalmare.ee/headusesein.

Samuti on võimalik teha ka rahalisi annetusi Eesti Lasterikaste Perede Liidu kaudu, mille kohta leiab rohkem infot veebilehel www.lasterikkad.ee/toetame-noori-ulikooliteel. Noorte soove on võimalik täita kuni 2020. aasta lõpuni.

marekmetslaid mmp1031

Klient: Rocca al Mare kaubanduskeskus
Loovagentuur: Centerteam (Greetel Lee, Kersti Vilimaa)
PR: META Advisory (Helin Naska)

Silja Oja, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt