13.05.2020

Rahva Raamat: „Hoiame distantsi, et olla koos”

Kaubanduskeskuste avanedes tekkis ka Rahva Raamatu kauplustes vajadus erinõuete kommunikeerimise järele. Rahva Raamatu ja loovagentuuri Newton koostöös loodi lahendused, mis sobivad keskkonda, rääkides samal ajal brändi keelt.

„Rahva Raamatule on meil alati võimalus natukene mängulisemaid mõtteid pakkuda. Töötasime välja lahendused, mis oleksid ainuomased just sellele valdkonnale ja Rahva Raamatu brändile. Eesmärgiks oli, et teavitus leiaks temaatilise kujutamisviisi, samas mitte väsitades, vaid värskelt mõjudes,” kommenteeris loovagentuuri Newton juht Tiina Marandi.

„Tõenäoliselt tuleb kaubanduses ohutusteateid kasutada veel mõnda aega, seepärast oli meie soov, et erinõuete kommunikeerimise lahendused oleksid Rahva Raamatu nägu ja aitaksid seeläbi väga olulise, ent paljukasutatud sõnumi sisu meie külalistele nähtavaks teha,“ ütles Rahva Raamatu turundusjuht Kersti Küla.

Reeglite teavitus toimub kõikides Rahva Raamatu poodides ja sotsiaalmeedias.


Loovagentuur Newton on Turundajate Liidu (TULI) liige. TULI ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. TULI-sse kuulub praegu 77 ettevõtet.

Silja Oja, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt