22.07.2019

Proekspert astus Turundajate Liitu

Eesti kapitalil põhinev rahvusvaheline disaini- ja tarkvaraettevõte Proekspert on nüüdsest Turundajate Liidu (TULI) liige. TULI ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest.

Fotol: Proeksperdi kliendikogemuse eestvedaja Helen Lillep. Pildistas: Jake Farra.

Proeksperdi eesmärgiks on vabastada maailm digitaalsest prügist (digital waste). Digitaalse prügi vähendamiseks aitab Proekspert luua uusi, inimkeskseid digitaalseid lahendusi, mis annaks inimestele tänasest suurema vabaduse pühendada oma aeg sellele, mis nende jaoks oluline on.

Julge innovaatorina on Proekspert rakendanud disainmõtlemist nii inimesekesksete tarkade seadmete ja digitaalsete toodete loomises kui ka oma organisatsiooni disainis, olles muuhulgas tuntud ka juhtidevaba ettevõttena.

„Proeksperdi turundusmeeskond on üsna väike, aga ambitsioonid suured. Seega piltlikult öeldes näeme TULI-t kui oma meeskonna laiendust, mis toob meieni maailma turundustrendid ja värsked ideed, mis omakorda aitavad meil kasvatada Proeksperti uutel turgudel. Samuti tahame ise ettevõttena panustada disainmõtlemise ja inimkesksete lahenduste levikusse,“ kommenteeris liitumist Proeksperdi kliendikogemuse eestvedaja Helen Lillep.

Proeksperdis töötab üle 200 inimese, 2018. aasta käive oli ligikaudu 12 miljonit eurot. 2018. aastal moodustas 70% Proeksperdi käibest eksport. Suure osa sellest moodustasid lähiturud Taani, Soome ja Rootsi; 2019. aastal on kasvav turg ka Ameerika Ühendriigid. Läbi aastate on tehtud töid ka Aafrikasse, Indiasse, Hiinasse ja Lääne-Euroopasse.

Loovlahenduste osas teeb Proekspert koostööd agentuuridega Optimist ja Fraktal.

Proekspert on 1993. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev ja rahvusvahelisel turul tegutsev digitaalse transformatsiooni partner, kes tugeva ärianalüütika, andmeteaduse, teenusdisaini ja tootearenduse kompetentsiga aitab ettevõtetel avastada ning ehitada digitaalseid ärisid, tooteid ja teenuseid. Vaata: proekspert.ee

Turundajate Liit ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest.

Lisainfo:
Maarit Mäeveer
Turundajate Liidu tegevjuht

+372 5331 5711

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt