16.03.2021

Pipedrive’i uueks PR juhiks sai Maie-Liisa Sildnik

Hiljuti ükssarviku staatusesse tõusnud Eesti päritolu müügitarkvara arendaja Pipedrive kommunikatsioonitiimiga liitus Maie-Liisa Sildnik, kes hakkab tegelema ettevõtte meediasuhete ja tööandja kuvandiga Eestis ning rahvusvahelistel turgudel. Seni samal ametikohal olnud Mariliis Beger juhib nüüdsest kogu Pipedrive’i väliskommunikatsiooni globaalsel tasandil.

Maie-Liisa Sildnik. Foto: Hanna Odras

Maie-Liisa Sildniku sõnul inspireeris teda Pipedrive’i meeskonnaga liituma ettevõtte globaalne haare. “Pipedrive on Eesti tehnoloogiasektoris märgiline ettevõte, mida iseloomustavad klientide poolt hinnatud toode, innovaatilised arendused ja rahvusvaheliste piiride ületamine. Samas teevad Pipedrive’ist Eesti ühe väärtustatuma tööandja motiveeritud töötajad ja tugev organisatsioonikultuur. Minu peamiseks eesmärgiks on toetada ettevõtte ambitsioone nii klientide kui ka potentsiaalsete uute töötajate vaatest ja jutustada Pipedrive’i lugu nii Eestis kui ka välisturgudel,” rääkis Sildnik.

Maie-Liisa Sildnik on töötanud turunduse ja kommunikatsiooni valdkonnas ligi 15 aastat, neist viimased neli ärinõustamise ja konsultatsiooniettevõttes Miltton, kus tema kliendiportfelli kuulusid teiste seas Telia Eesti, Fotografiska, Tallinna Lauluväljak, 2019. aasta laulu- ja tantsupidu ning Work in Estonia. Lisaks on Sildnikul pikaajaline töökogemus meediaagentuuris teleplaneerija, projektijuhi ja digitaalmeedia projektijuhina. Maie-Liisal on bakalaureusekraad sotsiaalteadustes Tallinna Ülikoolist ja magistrikraad Euroopa Liidu õpingutes Hispaania ülikoolist Universidad de Salamanca.

Pipedrive on 2010. aastal Timo Reini, Urmas Purde, Ragnar Sassi, Martin Henki ja Martin Tajuri asutatud müügijuhtimise tarkvara ettevõte. Pipedrive’i müügitööriistu kasutavad üle 95 000 ettevõtte rohkem kui 150 riigis. Ettevõtte enamusinvestor on Vista Equity Partners, lisaks on firma kaasanud kapitali investeerimisfondidelt Bessemer Venture Partners, Insight Partners, Atomico, DTCP ja Rembrandt Venture Partners. Pipedrive’i kontorid asuvad Tallinnas, Tartus, Londonis, Lissabonis, Berliinis, Prahas, Riias, Dublinis, New Yorgis ja St. Petersburgis Floridas. Kiiresti kasvavas ettevõttes töötab üle 700 inimese.

Toimetas: Silja Oja, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt