09.04.2020

Orkla otsib korporatiivkommunikatsiooni juhti

Kandideerimiseks esita hiljemalt 15.04.2020 oma CV inglise keeles ja eestikeelne kaaskiri, kus kirjeldad täpsemalt oma avaliku sektori lobby-töö kogemust.

Sinu rolliks on Orkla sõnumi selge edastamine ja kommunikatsioonitegevute elluviimine Eestis, kus Sa töötad tihedas koostöös kohalike ettevõtetega, et tagada avatud ja hea dialoog kõigi huvigruppidega nii ettevõttes sees kui väljaspool.    

Mis Sind ootab?

Korporatiivkommunikatsiooni juhi töö on laiapõhjaline ja mitmekesine ning vastutusalaks on Orkla kommunikatsioonivaldkonna strateegia planeerimine ja elluviimine Eestis. Sinu ülesandeks on Eestis asuvate Orkla ettevõtete toetamine nii sise- kui väliskommunikatsioonis, väljastpoolt tulevate sõnumite koordineerimine ja Orkla brändide ning kultuuri tugevdamine ja arendamine. Samuti on Sinu rolliks avaliku sektori lobby-töö Orkla huvides.   

Sinu peamine ülesanne on olla Orkla Eesti juhtide nõuandja kommunikatsioonivaldkonnas, algatada dialooge ja kaasata sinna erinevaid sihtgruppe ja osapooli, vastutada sisekommunikatsiooni eest ja olla Orkla kõneisik.   

Pakume Sulle arengu- ja eneseteostusvõimalust rahvusvahelises ettevõttes, kaasaegseid töötingimusi, paindlikku tööaega ning palju väärt soodustusi. Sinu töökoht asub Jüris.    

Mida ootame Sinult?

Ootame Sind kandideerima kui Sul on magistrikraad kommunikatsiooni või majanduse alal. Nõutav on vähemalt 8-aastane töökogemus sarnasel tasemel kommunikatsioonivaldkonnas, juhtimiskogemus, erinevate sihtgruppidega dialoogi juhtimise kogemus. Ootame ka seda, et Sul oleks kogemus avaliku sektori lobby-töös.  

Ootame Sinult kõrgtasemel eesti ja inglise keele oskust, väga häid oskusi digikommunikatsiooni võimaluste kasutamisel, ärivaldkonna sügavuti mõistmist, tahet töötada nii iseseisvalt kui meeskonnaliikmena.   

Isiksusena peaks Sind iseloomustama avatus, koostööle suunatus, suhete loomise oskus ning positiivne hoiak.    

Ootane Sind kandideerima 

Kui see pakkumine Sind kõnetas, siis loo endale profiil ja kandideeri meie värbamiskeskkonnas.

Vaata ka juhist, kuidas kandideerida.   

Kandideerimiseks esita hiljemalt 15.04.2020 oma CV inglise keeles ja eestikeelne kaaskiri, kus kirjeldad täpsemalt oma avaliku sektori lobby-töö kogemust.

Valikuprotsessis hindame ka kandideerija tausta. 

Lisainfo:  

Orkla Eesti on Turundajate Liidu (TULI) liige.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt