14.10.2019

Orangetime’ist võrsunud MySpotit lõi koosolekuruumide Airbnb

Myspotit teeb koosolekute korraldamise lihtsaks ja elamuslikuks, räägib Hardi Kinnas.

MySpotit on veebikeskkond, kus saab broneerida inspireerivaid koosolekuruume – lihtsalt valid kuupäeva, inimeste arvu ja sobiva koha. Ruumi valimisel on abiks virtuaaltuur.

“Koosolekud ning kohtumised muutuvad koos tööturu kiirete arengutega. Me soovime muuta töökeskkonda paremaks ja tulemuslikumaks. Töötame selle nimel, et inimesed ei raiskaks oma aega igavatel koosolekutel,” ütleb MySpotiti kaasasutaja Hardi Kinnas, kes usub, et MySpotit teeb revolutsiooni töiste suhete ühes olulisimas vormis – koosolekute korraldamises.

“Ei ole just palju neid, kes tõsimeeli kinnitaksid, et naudivad tundide kaupa koosolekutel istumist, mis raiskavad meeletus koguses kõigi asjaosaliste aega. Väljapääsu justkui ei paistagi – mida kõrgemale ametiredelil kerkid, seda suurema tüki säärased koosviibimised sinu tööpäevast hammustavad: tippjuhtidel kulub neile hinnanguliselt kuni 70% kogu produktiivsest ajast,” räägib Kinnas.


Hardi%20kinnas

Fotol: Hardi Kinnas

“Et raputada vaimu kulunud mõttemallidest lahti, tuleb kõigepealt liigutada ihu – ja seda MySpotit teha aitabki, viies koosolekud majast välja, näiteks muidu päevasel ajal tühjana seisvasse veinibaari,” selgitab ta.

“Koosolekuruumide katalogiseerimises pole iseenesest midagi originaalset ning piiri tagant vastavaid katsetusi ka leiab. Paraku ilusateks kataloogideks need jäänud ongi. Nagu näitab takso-, üüri- või kohtinguplatvormide turul toimunu, siis pelgalt info jagamise abil kivistunud stampe lahti ei kanguta. Vaja on usaldusväärset eestvedajat, kes turu korrastaks. Sellele kohale üritusturundusagentuurist Orangetime võrsunud MySpotit pretendeeribki,” selgitab Kinnas.

Tallinnas, Tartus ja Pärnus platvorm juba toimib, selle aasta sees laienetakse ka Riiga ja siis juba Kopenhaagenisse.


Mikk%20puurmann

Fotol: Mikk Puurmann

MySpotit on loodud Orangetime’i, Hardi Kinnase ja Mikk Puurmanni poolt. Mõlemad kaks jätkavad ka Orangetime partneritena.

Sellest nädalast avas MySpotit ka esimese raha kaasamise ringi Eesti ja rahvusvahelistele investoritele.

Vaata: myspotit.com

Silja Oja, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt