21.12.2021

OMG Eesti uus meediadirektor on Georg-Johannes Tabor

Omnicom Media Grupi uus meediadirektor Georg-Johannes Tabor soovib pakkuda OMG klientidele nutikaid ja optimeeritud meedialahendusi. 

Georg-Johannes Tabor

Tabor on pikaajalise meediakogemusega ja peab kõige tähtsamaks klientide rahulolu. “Parimad lahendused kliendile sünnivad koostöös. Omnicomi meediatiim analüütikutest projektijuhtideni ja digispetsialistideni on ülimotiveeritud ja lahendustele orienteeritud, mistõttu on seni olnud erinevate plaanide ja lahenduste leidmine kliendi probleemidele väga efektiivne ja tulemuslik. Jätkame seda ka tulevikus ja minu ülesanne ongi jätkuvalt motiveerida tiimi ja aidata leida uusi lahendusi.”

Omnicom Media Group tähistas sel aastal Eestis oma 25. tegutsemisaastat ja on globaalselt üks suurimaid meediaagentuuride gruppe, mis esindab eestis OMD ja PHD kaubamärke. “Omnicom Media Grupi seni saavutatu näitab, et Eestis on veel ruumi heale, kvaliteetsele ja kliendiga kaasa mõtlevale meediaagentuuride grupile. Loodan OMGs suurendada koostööd meediaga ja jätkuvalt leida klientidele parimad lahendused” sõnas Tabor.

Tabor on lõpetanud Lääne-Viru Rakenduskõrgkoolis ärijuhtimise eriala finantsjuhtimise suunaga ning töötanud üle üheksa aasta meedia ja turunduse valdkonnas. Tema viimaste suuremate projektide hulka kuuluvad Tallinki in-house meediaosakonna ülesehitamises osalemine ning Httpoolis AdColony toote lansseerimine ja Baltikumi tiimi juhtimine.

OMD ja PHD Media on TULI liikmed. TULI ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. TULI-sse kuulub praegu 92 liiget.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt