07.10.2019

Neway turundust asus juhtima Mathis Bogens

Alates tänasest täidab disainiagentuuri Neway turundusjuhi kohustusi Mathis Bogens, kelle eesmärgiks on saavutada rahvusvaheline läbimurre.

Fotol: Mathis Bogens. Pildistas: Riho Lill, Neway.

„Olen Neway agentuuril pikalt silma peal hoidnud ja tundsin, et tegemist on meeskonnaga, kes oskab luua uut väärtust nii, et rõhk ei ole pelgalt välistel visuaalidel, vaid sisul, brändingul, teenusedisainil ja kasutajakogemusel. Iga meie projekti eesmärk on kõnetada kõiki asjaosalisi – meist endist kuni lõppkliendini välja,“ ütles Neway uus turundusjuht Mathis Bogens.  

Bogens on varem töötanud Teaduskeskuses AHHAA, kus ta neli aastat juhtis turundus- ja kommunikatsiooniosakonda. Lisaks sellele on ta töötanud ajakirjanikuna ajalehes Postimees ja tegutsenud erinevatel suhtekorralduse ning turundusega seotud ametikohtadel Sihtasutuses Archimedes ja Kaitseväes.  

“Mathis on hea energiaga ja positiivse ellusuhtumisega inimene, kes lükkab käima nii väiksed sisesündmused kui aitab agentuuril silma paista suurte ja kriitiliste auditooriumite ees,” ütles Neway juht Jaan Naaber

Disainiagentuur Neway loodi 12 aastat tagasi Tartus.

Neway on Turundajate Liidu (TULI) liige. TULI ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes
on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate
kaasamõtlejate hulka kuulumisest. TULI-sse kuulub praegu 56 ettevõtet.  

Silja Oja, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt