16.03.2021

Mustpeade maja on avatud väikestele koosseisudele otseülekanneteks ja salvestusteks

Märtsis ja aprillis on Tallinna Filharmoonia Mustpeade maja avatud väikestele koosseisudele veebikontsertideks, otseülekanneteks ja salvestusteks. Pakutakse ka soodsamat rendihinda.

Mustpeade maja aadressil Pikk 26, Tallinn

Täna kehtivad Eestis ranged piirangud kõigile avalikele sündmustele, kuid see ei puuduta konverentse, kontserte ja teatrietendusi, kus osalevad üksnes esinejad ja vajalik personal. See tähendab, et kultuuri- ja üritusturundussektoril on võimalus oma järjepidevust hoida virtuaalselt. Samuti saab antud aega kasutada salvestuste tegemiseks. Ainsaks tingimuseks on, et töö tuleb ära teha väikeste koosseisudega – solistid, duod, triod, kvartetid, mikromeeskonnad ja minimaalselt vajalik hulk taustajõudusid.

Mustpeade maja esinduslikud saalid on saadaval, hinnad soodsamad, kuid kvaliteet on endine: ruumid on köetud ja õhutatud, wifi toimib, kohapealne mööbel on kasutamiseks ning võimalus saada lisavalgustust ja noodipulte on hinna sees.

04 olavisaal panoraam 2
Olavi saal

Saalid broneerimiseks Tallinna Filharmoonia Mustpeade majas:

  • Valge saal – hinnatud kontserdisaal, kus on salvestatud suurem osa Tallinna Kammerorkestri ja Eesti Filharmoonia Kammerkoori muusikaalbumitest.
  • Olavi saal – Tallinna varajase arhitektuuri kroonijuveel, mis läbis põhjaliku uuenduskuuri 1920ndate alguses. See on üks parima akustikaga kammersaale kogu linnas.
  • Vennaste saal – ajalooline saal, mille seintel on eksponeeritud maalikogu. Saal sobib nii kontsertide kui ka ärikohtumiste korraldamiseks.
  • Keldrisaal – klubilik madalate võlvitud lagedega saal, mis pakub erinevalt muust majast hoopis teistlaadset miljööd.

Lilian Sarapuu
kliendiürituste projektijuht
Mob: +372 59 191 414

www.mustpeademaja.ee

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt