06.12.2019

MIXD otsib full stack arendajat

Tunned, et oskaksid lahendada enamikke probleeme veebiarenduses? Teed rõõmuga mõne projekti ise valmis? Oled abivalmis ja hea meelega aitad kolleegi või klienti? Valdad PHP, CSS, HTML ning JavaScripti? Sinu portfolios on tubli hulk Wordpressi põhiseid töid? Omad kokkupuudet veebianalüütika seadistamisega? Kui 5/6-st on vastuseks “Jah”, siis võta kindlasti ühendust!

MIXD, see on loovus ja tehnoloogia käsikäes. Tegutseme meedia, loovuse ja tehnoloogia ristteel. Teeme klientide jaoks oluliselt enam kui produktsioon või meedia planeerimine. Aitame brändidel kasvada, kasutades kõiki tehnoloogia poolt pakutavaid võimalusi.

Asume Tallinnas Kultuurikatlas ning kuulume ühte turunduskommunikatsiooni gruppi koos loovagentuuridega Age Creative ja Division. Tervikuna kuulub meie loov- ja digiklastrisse Kultuurikatlas enam kui 200 valdkonna tippspetsialisti.

Võta ühendust ja küsi lisa, kirjuta: '.replace(/[a-zA-Z]/g, function(c){return String.fromCharCode((c<="Z"?90:122)>=(c=c.charCodeAt(0)+13)?c:c-26);}));

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt