15.08.2019

Mediabrands Digital laienes Iirimaale

Eesti suurim digimeedia agentuur Mediabrands Digital avas Iirimaal Dublinis eraldiseisva agentuuri. Tegemist on eeskätt turismisektori klientidele spetsialiseerunud agentuuriga, mille eesmärk on pakkuda tulemuspõhiseid digilahendusi.

Fotol: Mediabrands Digitali Dublini agentuuri juht Magda Wynne ja Mediabrands Digitali tegevjuht Erki Heinsaar

Dublini agentuuri juhib Magda Wynne, kes töötas varem Facebookis.

„Facebookis töötades puutusin Mediabrands Digitaliga palju kokku ja nende suhtumine ning tugevad tehnilised teadmised avaldasid väga muljet. See oligi peamiseks Facebookist lahkumise põhjuseks ja Mediabrands Digitaliga liitumise motivaatoriks. Näeme, et turismisektoris on katmata nišš tehnoloogiliselt tugevate digipartnerite järele ja esimesed kokkupuuted potentsiaalsete klientidega on läinud hästi. Dublini agentuur on heaks platvormiks Lääne-Euroopa klientidega suhtlemisel. Samuti on meie agentuuril hea asukoht paarisaja meetri raadiuses Google’ist ja Facebookist,“ räääkis Magda Wynne.

„Oleme seitsme aastaga kasvanud neljast-viiest inimesest koosnevast agentuurist neljakümne viieni ja käive on tõusnud poolelt miljonilt kümne miljonini. Rahvusvahelistele turgudele suundumine on arengus igati loogiline etapp. Näeme oma olemasolevate rahvusvaheliste klientidega koostööd tehes, et suudame nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas klientide tulemuslikkust oluliselt kasvatada. Laiem fookus aitab kaasa ka meie kohalike klientide arengule, kuna koostöö suurte rahvusvaheliste platvormidega võimaldab meil pakkuda tehnilisi lahendusi, mis teistele siin regioonis kättesaadavad ei pruugi olla,“ kommenteeris välismaale laienemist Mediabrands Digital tegevjuht Erki Heinsaar.

Mediabrands Digital on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, kus töötab 45 digispetsialisti ja millel on üle 300 kliendi. Mediabrands Digital on Facebooki partneragentuur, Google Premier Partner ja Adform Certified Partner.

Silja Oja, Turundajate Liit

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt