29.10.2020

Marika Jahilo lahkub ERR-i turundus- ja müügiosakonna juhataja kohalt

Kolm aastat ERR-i turundus- ja müügiosakonda juhatanud Marika Jahilo lahkub ametist, tema töö võtab üle siiani ERR-i kommunikatsiooni juhtinud Pille-Mai Helemäe.

Marika Jahilo

“Lahkun ise, sest tahan keskenduda andragoogikaõpingutele Tallinna Ülikoolis ja see on väga ressursimahukas tegevus. Ausaltöeldes olen ka veidi (turundusest) väsinud. Olles nüüd veetnud pikemalt aega Kohilas, olen saanud aru, et see rahulikkus sobib mulle hetkel hästi. Pealegi köidab mind sealse kogukonna suur missioon – taastada ajaloolise paberivabriku tööstuspärand, millest plaanime luua avaliku kohtumispaiga – loovuskeskuse. Sel suvel alustasime keskkonnakunsti sümpoosioniga, mis oli haarav kogemus ja millega kindlasti jätkame! Kunstisümpoosion sarnaneb paljuski loovusfestivalidega – loominguline atmosfäär, rahvusvaheline seltskond, artist talks ja ühised veinijoomised/õhtusöögid,” rääkis Marika Jahilo.

Oma saavutusteks ERR-is peab Marika Jahilo turundustegevuse ümbermõtestamist, uue osakonna loomist, brändingu mõiste sissetoomist ning avatuse ja autentsuse väärtustamist. “Aga see tööpõld, mis Pille-Maid ees ootab, vajab veel palju harimist,” soovib ta oma mantlipärijale jõudu ja õnne.

Sel nädalal ERR-is otsi kokku tõmbav Marika Jahilo jätkab ka edaspidi loovusfestivali Cannes Lions esindajana Eestis.

Eesti Rahvusringhääling (ERR) on Turundajate Liidu (TULI) liige.

Silja Oja, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt