31.08.2023

Pane kirja! Making Sense konverents toimub 9. novembril

Turunduskonverents Making Sense toob sellelgi aastal Tallinnasse esinema tipptegijad üle kogu maailma. Konverents toimub Erinevate Tubade Klubis 9. novembril ning samal päeval toimub tulemuskonkursi TULImust auhindamine.

Making Sense toimub 9. novembril Erinevate Tubade Klubis. Rohkem infot juba peagi!

Meie visioon ja mõte on üheskoos tõsta oma valdkonna taset ning just selle eesmärgiga kutsusimegi ellu Making Sense’i. Konverents toob kokku oma ala tipptegijad erinevatest Euroopa ja maailma paikadest. Nii agentuuridest kui ka kõnekatest brändidest.

Tänavune Making Sense võtab oma fookusesse taaskord efektiivsuse – jätkame käsikäes konkursiga TULImust. Laval esitluses efektiivsusest andmete kasutamise, jätkusuutlikkuse ja loovuse võtmes. Rahvusvahelised esinejaid tulevad nii kõnekatest brändidest kui tipp-agentuuridest – sest just agentuuride ja klientide ühine pingutus viib valdkonna järgmisele tasemele! Making Sense toimub hubases Erinevate Tubade Klubis, Telliskivi loomelinnaku südames.

TULI liikmetele kehtib soodustus ning saabujaid kostitame rikkaliku lõuna ja kohvipausidega. Põnevaid esinejaid jagub tundideks ning kindlasti leiab aega  omavahel suhtlemiseks ning muljete vahetamiseks. Selleaastane Making Sense’i päev lõppeb teist korda toimuva TULImusta konkursi auhindamisega.

Rohkem infot esinejate kohta ja täpsema programmi avalikustame peagi!

Piletid

  • TULI liikmele: 125€+km
  • Üldpilet: 155€+km

Pilet sisaldab sissepääsu 9. novembril ETKs toimuvale sündmusele, kohvipause, lõunasööki ning pääset järelõhtule.

  • Millal? 9. novembril 2023
  • Kus? Erinevate Tubade Klubis, Telliskivi 60A-1
LOE ROHKEM

Kärt Tomp, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt