05.11.2019

Luulea Lääne liitus kommunikatsioonibürooga Agenda PR

Mitme suurettevõtte pikaajalise kommunikatsioonitegevuste juhtimise kogemusega Luulea Lääne liitus alates novembrist suhtekorraldusfirmaga Agenda PR, kus hakkab tegelema klientide nõustamisega eeskätt korporatiivkommunikatsiooni valdkonnas.

Luulea Lääne (fotol) juhtis alates 2017. aastast kuni viimase ajani Coca-Cola HBC kommunikatsioonitegevusi Balti riikides. Aastatel 2006-2017 töötas ta Tallink Grupi kommunikatsioonijuhina ning aastatel 2001-2006 PR-firmas Corpore konsultandina. Läänel on bakalaureusekraad saksa filoloogias Tartu Ülikoolist ja ta jätkab hetkel magistriõpinguid EBSi Executive MBA programmis. 

2017. aastal tegevust alustanud Agenda PR on tõusnud Eesti juhtivate PR-firmade sekka ja täna tegeleb firmas klientide nõustamisega 9 konsultanti. „Luulea toob kaasa rahvusvaheliste suurettevõtete kommunikatsioonijuhtimise kogemuse, mis on heaks täienduseks meie meeskonnale, kelle erinev taust ja oskused lubavad pakkuda PR-teenuste täispaketti turunduskommunikatsioonist valitsussuheteni. Soovime olla oma klientide jaoks nii strateegiliseks kui taktikaliseks partneriks,“ selgitas Agenda PR juhtivpartner Indrek Raudjalg

Agenda PR kliendiportfelli kuuluvad näiteks Coop Pank, T1 Mall of Tallinn, Eesti Energia, Ekspress Grupp, Coca-Cola HBC, Tallinna Lennujaam, Stockmann, Colonna, Verston, Philip Morris, Kinnisvara24, Estravel jt.

Agenda PR on Turundajate Liidu (TULI) liige. TULI ühendab kõiki turundusega tegelevaid
professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna
ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. TULI-sse kuulub praegu 61 ettevõtet.

Silja Oja, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt