30.03.2017

Loovusfestival Kuldmuna toimub 17. märtsil 2017

 
28.12.2016
 
Loovusfestival Kuldmuna toimub 17. märtsil 2017
 
Aasta olulisim Loovusfestival Kuldmuna toimub vähem kui kolme kuu pärast ehk 17. märtsil Saku Suurhallis. Festivali gala saab olema ühtlasi ka Turunduskonverentsi Password lõpugalaks, mis toob kokku pea 800 erialainimest nii Eestist kui välismaalt. Turundussündmuse peateemaks on tarbija käitumine ja selle mõistmine (business meets consumer).
 
Gala pääsmete müük on juba alanud ning kuni 31.01.2017 saab pääsmeid osta soodushinnaga 100 eur.  Alates 01. veebruarist maksab gala pääse 120 eur (km’ga). Kuldmuna gala pääsmeid saab broneerida aadressil: .
 
Kandidaatide esitamine 19ndat korda toimuvale Loovusfestivalile Kuldmuna, kus tunnustatakse käesoleva aasta parimaid reklaamimaailma tegijaid, algab veebruaris. Kuldmuna konkursi ja auhinnagala korraldajaks on Eesti Turunduskommunikatsiooni Agentuuride Liit (ETKAL).
 
“Kuldmuna on aasta oodatuim reklaamimaailma sündmus ja siin esitletud tööd annavad hea ülevaate viimase aasta turundusmaastikust Eestis,“ selgitas ETKALi juht Lola Tehver.

Kõiki töid hindavad tunnustatud eksperdid, zhüriide esimehed on rahvusvahelise kogemusega erialal töötavad inimesed. Tänaseks on oma osalemisest juba teatanud:
Michael Conrad, President “BERLIN SCHOOL OF CREATIVE LEADERSHIP FOUNDATION”
Matija Vujovic, Creative Director “KITCHEN”, Tšehhi Vabariik
Mervyn Ten Dam, Creative Director  “Achtung McGarryBowen”, Amsterdam
Ralf Kostgeld, Creative Director, Executive Board Member “AMMARKT”, Šveits

Möödunud aastal kandideeris Loovusfestivalil Kuldmuna kokku 527 tööd reklaami-, disaini-, digitaalse reklaami, meedia, PR ning üritusturunduse kategoorias.

Loovusfestivali Kuldmuna  raames toimub lisaks ka Noortekonkurss Pesamuna, kus saavad mõõtu võtta kuni 28-aastased (k.a) loojad.

Kuldmuna toimub Eesti loovagentuuride iga-aastase loovusfestivalina alates 1998. aastast eesmärgiga tunnustada Eesti parimaid turunduskommunikatsioonilahendusi ning valdkonna silmapaistvamaid tegijaid.

ETKAL on Eesti üritusturundus-, reklaami-, meedia-, PR-, disaini- ja digiagentuuride ühine katusorganisatsioon. Erialaliidu eesmärkideks on turunduskommunikatsiooni valdkonna arendamine Eestis, sektori maine ja ühiste seisukohtade kujundamine ning huvide esindamine suhtluses avaliku võimu ja teiste osapooltega.

Lisainformatsioon:
Lola Tehver
ETKALi tegevjuht
Tel:  501 9003
E-mail: 
www.kuldmuna.ee

Kuldmuna kommunikatsioonipartner:
Aive Hiiepuu

Tel: 524 4646

E-mail: 

Skype: aivelevandi

www.prconcept.ee

 

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt